Wykwitne danie? Zazdroscisz? Ale czy harmonijne?

NIe dane mi miec zony ani narzeczonej totez druga porcje zamowiona w tej wykwitnej restauracji dla ludzi sukcesu musialem zjesc sam.

Co to jest? Wygląda nieapetycznie.

1 polubienie

WYgląda mi na rozmrożonego burgera z niedosmażoną cebulą i bukietem “firmowych” surówek

3 polubienia

Warning

Czy wykwintne?
nie.
Zazdrościsz?
Nie, Nie wygląda apetycznie.
Czy harmonijne?
Nie wiem, Jeśli to mięso jest prawdziwe, to nie.
:slightly_smiling_face:
Z talerza wyrzuciłabym połowę kartofli i cebulę z kotleta. Reszta jest OK (nawet ten zestaw “firmowych” surówek).
Nie radzę jadać dwóch porcji, bo przytyć jest dość łatwo ale potem zgubienie ewentualnej nadwagi, to już ciężka praca.

4 polubienia

W piekle jest specjalne miejsce dla tych, co marnują zasmażaną cebulkę!! :upside_down_face:

2 polubienia

A co mi tam piekło. Wątroba tu i teraz potrafi się odwdzięczyć za dbałość o jej kondycję, tym bardziej, że mięso też wygląda na smażone, a co za dużo…

3 polubienia

Nie wiem co ci tam piekło i nawet nie śmiem zgadywać. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Gdybyś nawet śmiał, to nie odgadłbyś :smiley:

1 polubienie

A gdybym odgadł, to bym się śmiał? :thinking: :upside_down_face:

1 polubienie

Gdy po smażonym masz zgagę, pieczenie,
zamiast smażenie wybierz pieczenie. :wink:

2 polubienia

Tego to nie wiem. Raczej byś się martwił, bo to sumienie mi piekło, że nie chce mi się dokładnie Ci tłumaczyć, że jedna smażona potrawa jest całkowicie wystarczającym obciążeniem dla normalnej wątroby i nie ma potrzeby dokładać tu jeszcze smażonej cebulki. Bystry jesteś. Sam się zorientuj :stuck_out_tongue_winking_eye: :wink:

1 polubienie

Podoba mi się ten homonim.
Ty w ogóle dzisiaj jakiś mocno homonimowy jesteś :wink:

1 polubienie

Ty mnie tu od homo nie przezywaj!! Ostatnio taki jeden, co mnie od homo sapiens wyzywał, to pożałował … :rofl:

3 polubienia

Przecież nie piszę, że jesteś homo nie wiadomo :joy:
A poza tym, to ja nie jestem taki jeden, tylko ja to jestem ja! :smiley:

1 polubienie

Eh te kobiety, tylko ja, ja i ja … :wink:

1 polubienie

Ostatnie ja jest całkowicie zbędne :thinking:

1 polubienie

Ok!
Pan McDonald farmę miał, i ja i ja ooo … :sweat_smile:

1 polubienie

Muzykalny jesteś!
Na każdą okazję masz piosenkę? :wink:

1 polubienie

Z tą moją muzykalnością bym nie przesadzał …
Ktoś kiedyś powiedział, że słoń nadepnął mi na ucho. Osobiście nie pamiętam takiego faktu, pewnie byłem wtedy jeszcze mały. :smile:

1 polubienie