Wyścigi kolarskie to dobry sposób na ryzykowanie zdrowiem?

Gołym ciałem na beton przy największej prędkości i to bez popełnienia jakiegokolwiek błędu.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Jutro się okaże , muszę pozałatwiać kilka spraw a trasa kolarzy wiedzie przez moje miasto i dzielnice , jak mnie który zahaczyyyyy…

1 polubienie

Kazdy sport zawodowy,to ryzyko utraty zdrowia.

3 polubienia

Pozostałości po takim upadku, to pospolite asfalciaki.

.jeśli był to beton, to betoniaki.

2 polubienia

No zobaczę i poczytam jutro co i jak , moje miasto odnowiło wiele dróg i ulic , możemy ugościć Tur de Pologne czy jakoś tak.

1 polubienie

Mania pedałowania.

1 polubienie

Mania jest liderką? A nazwisko Mani to jakie ?

Właśnie. Żadnego podziwiania krajobrazów. Żeby chociaż prąd wytwarzali/ły podczas pedałowania.

piszesz, ze kobiety? w autodestrukcji statystycznie sa lepsze od plci przeciwnej

1 polubienie

Tu płcie się niczym nie różnią.

przeciez wytwarzaja - jesli harmonijnie zainstaluja sobie dynamo? :smile: to nie musza uzywac akumulatorow

1 polubienie

Przecież rower to wspaniały przykład zastosowania napędu mięsniowo-wibracyjnego!

2 polubienia

Prad jest nieharmonijny,niech cie dianly podskorne nie kusza.

Może być, choć zaprojektowałbym efektywniejsze.

To na co czekasz.
Do roboty.

1 polubienie

Koniecznie pokaż nam gotowy, działający prototyp - nic tak nie przemawia do ludzi jak autentyczny, działajacy wynalazek!

2 polubienia

Skonstruowanie takowych wymaga środków, których nie posiadam, natomiast posiadają je państwa, społeczeństwa i mogłyby mi je udostępnić. Tylko że w kapitalizmie naruszałbym interesy koncernów paliwowych i grup finansowych, którym nie pasowałoby zmniejszanie zapotrzebowania na paliwa typu ropa naftowa i gazy palne (LPG, LNG). Dlatego zajmuję się całościowym rozwiązaniem ludzkich problemów.

Przeciez zysk w ekonomii nie istnieje? Możesz wziać niskoprocentowy kredyt na 200 lat, tak jak na budowe HMP

2 polubienia

Mam efektywniejsze plany, niż szarpanie się z kapitalistycznym bagnem.

Zysk w ekonomii na pewno nie istnieje, ale istnieją potężne obawy przed stratami, przed bankructwami.