Wystrój wnętrza 2 - co o tym myślisz?

Ja tez nie lubie bialej kuchni ale podałem to jako możliwość.Zreszta dosyć często spotykana…

2 polubienia

A co lubisz czytać?

1 polubienie

Wszystko! Wszystko co ma litery ułożone w słowa. Łatwiej byłoby mi wymienić czego nie lubię. :wink:

2 polubienia

A czego nie lubisz czytać? :upside_down_face:

1 polubienie

Encyklopedii chyba jednak nie lubię. Mieszkałam będąc dzieckiem i młodzieżą w niedużym mieście i gdy mi się książki przeczytały za szybko, a była niedziela i wszystkie biblioteki zamknięte (bo oczywiście “należałam” do wszystkich), to nie mając co czytać czytałam encyklopedię. (domowe książki przeczytane po kilka razy jakoś mnie już nie pociągały). Encyklopedia też była w miarę ciekawa, ale brakowało w niej…akcji :smiley:

1 polubienie

Ja nie przepadam za biografiami, no chyba, że zaintryguje mnie czyjaś postać, nie lubię horrorów, ale też czytam wiele, nawet ulotki w poczekalniach :slight_smile:

2 polubienia

@Aekimt Nie jesteś przypadkiem userem o dawnym nicku DlaNadprzyrodzonych2? Pytam tak z ciekawości jak by co

Horrory mnie też nie wciągają, ale lubię coś, co jest zakwalifikowane jako trillery medyczne. |Nie wszystkie, bo są i takie z okropnymi “dłużyznami”. ale większość lubię. Elementy fantastyki (nie za dużo) wplecione czasem w akcję też są niezłe.

1 polubienie

@Sheev - komu z nas zadajesz to pytanie?

Autorowi tego pytania zrobiłem edycje i dodałem nick zadaje pytania w podobnym stylu

1 polubienie