Wytrzymaja?

Man UTD-FC KOpenhaga 0:0

87 minuta.Swietny,szybki mecz.Mecz legendy i kopciuszka…Nie widac zadnej roznicy.Ole Gunnar Solskjaer cudow ani roznicy nie czyni…

A jak juz niebawem poradza sobie polskie ekipy?Lech powinien awansowac,Piast…oto jest pytanie.Cracovii nie daje jakos wiekszych szans…

1 polubienie

91 minuta i wciaz 0:0…

Jednak UTD. Można powiedzieć, że tylnymi drzwiami.

1 polubienie

Mieli uczciwie mowiac,wiecej sytuacji ale liczyłem na niespodzianke.Lubie sensacje,ucieranie nosa faworytom.To wisienka na torcie,w kazdej dyscyplinie.I wtedy najgorzej jest przegrac po karnym… :exploding_head:

1 polubienie

Też chciałem wygranej Duńczyków. A teraz trzymam kciuki za Bayern.

1 polubienie

Wczoraj w pracy mialem klime i 18 stopni na zawolanie.Dzisiaj mam trzymac kciuki w 34 bez klimy?
No,nie wiem czy to sie uda… :innocent:
Ale oczywiscie tym razem Bayern!

1 polubienie

Dla mnie Bayern, to Lewandowski, a Lewandowski, to Bayern.

Mam dobrego kolesia nieopodal Monachium, Niedawno gadaliśmy. W jego rejonie powiedzieć złe słowo o panu Robercie, to tak, jak z metey w pysk dostać. Polak tak bogiem,

1 polubienie

:smiley:
Nic dziwnego.I niech to trwa jak najdłuzej!
Powinienes dzisiaj cos napisac o zbrodni Jeżowa w ramach tzw. “operacji polskiej”…Tylko błagam,NIE TUTAJ :innocent:

1 polubienie

Nikołaja Jeżowa, zapewne i czas 37 - 39. Może wieczorem o tym przypomnę?
Znam sprawę w szczegółach.

1 polubienie

A słyszeliście, że szykują na Roberta Lewandowskiego kontrolę antydopingową?
Wczoraj o tym przeczytałam. Podobno jego forma jest tak doskonała, że aż niemożliwa…

Oczywiście koledzy klubowi zaraz zareagowali gniewem i oburzeniem.

1 polubienie

https://www.google.com/amp/s/krotkapilka.com.pl/2020/08/09/kontrola-antydopingowa-lewandowskiego-podejrzanie-wysoka-forma-polaka/amp/

To tylko głupawy news, ponieważ Robert Lewandowski od kilku lat jest najczęściej badanym piłkarzem w Europie, a nawet na świecie pod tym względem.

1 polubienie

Juz myślałem ze to żart…
Jednak nie ma sie o co gniewac bo pilkarze [co w sportach zespolowych wydaje sie bzdurą] wpadali na dopingu przynajmniej od konca lat 60-tych.U nas nawet hokeisci i to ci z najlepszych [Jarosław Morawiecki]

2 polubienia

Przeczytalem ale to…Tego sie raczej nie da czytac.To jest wlasnie wspolczesne dziennikarstwo.Przeciez chyba kazdy kto nie ma Parkinsona,mógłby to napisać…

2 polubienia

I takiego gowna jest w necie 90%.

2 polubienia

I potem są skutki jak ta tragi groteska z obozami koncentracyjnymi :exploding_head: Co zreszta z arcymistrzowską cierpliwoscią,skomentowałeś :smiley:
Pierwszy raz zlapalem sie za głowe[i pewnie dlatego pamietam :innocent:] gdy za doping wykluczono ponoc jednego z 2 najlepszych pilkarzy Zairu w 1974.Nazywal sie Muamba N’Daye :innocent:
A potem okazalo sie to szarą codziennoscia choć oczywiscie nie jak w sportach indywidualnych.

2 polubienia

Piłką zbytnio się nie interesuję, ale o Robercie lubię czasem poczytać, to nasza najjaśniejsza gwiazda.

2 polubienia

No zdecydowanie.
To jeden z najwspanialszych napastnikow w historii pilki noznej.Czlowiek wokół ktorego powinna byc budowana reprezentacja…Mam nadzieje ze tak bedzie gdy wrocimy do normalnosci.Nie ufam polskiej “szkole” trenerskiej :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

I tu nasza rozmowa się kończy :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nie będę udawała, że w temacie jestem obeznana.
W sumie, to szukałam nowych wiadomości o stanie Jacobsena po tragicznym wypadku TdP.

2 polubienia

Jest lepeij chco lekarze asekuracyjnie twierdzą ze stan zagrożenia jeszcze nie minął.
Z tego co przeczytalem wczoraj,wynika jednak ze wraca do jako takiej normy.

1 polubienie