Wytwarzaniem jakich produktów powinny się zająć te harmonijne stworzenia?

1 polubienie

Schabowych i gulaszu z własnego mięska.

Myślałem, iż powiesz, że rakiet, czołgów, aut i instrumentów muzycznych…

Produktów? To to raczej nie, ale mogłyby być zatrudnione jak przytulaczki dla dzieci mających problemy z rozwojem emocjonalnym czy intelektualnym i w innych grupach ludzi tego rodzaju. Wyglądają tak rozkosznie, że chciałoby się je ciągle przytulać i głaskać.

3 polubienia

Tylko czy dla tych harmonijnych stworzeń byłoby równie atrakcyjnie pełnić rolę przytulanek dla dzieci nieharmonijnego gatunku ludzkiego, zamiast żyć w swoim gronie, chyba że krotko…

2 polubienia

Nie wiem. Pomijając to, że niezbyt często praca jest atrakcją dla większości pracujących myślę, że nie czułyby się pokrzywdzone. Oczywiście, że powinny przebywać w swoim gronie, bo każdy wśród swoich czyje się najlepiej ale przez kilka godzin dziennie mogłyby poprzebywać z ludźmi, być głaskane i przytulane i myślę, że nawet mogłoby im się to podobać.

1 polubienie

juz sie zajmuja - produkuja naturalne nawozy.

3 polubienia

Wytwarzaniem samych siebie (wraz z odmiana domowa…) :grin:

2 polubienia

Zawsze mozna dziecko wrzucic do stada… :joy:

2 polubienia

Wytwarzaniem metanu? :wink:

3 polubienia

@Szczery_do_BULU, @elsie, @joko, @okonek, @Devil. To pytanie jakby retoryczno-filozoficzno-ironiczne, bo nawet ślepi widzieliby, że te harmonijne stworzenia nie potrzebują żadnego z milionów produktów.ludzkiego zgłupienia cywilizacyjnego.

To dobrze, że nam to uświadomiłeś :wink: Teraz wiedząc, że Twoje pytania są retoryczne spróbujemy powstrzymywać się od odpowiedzi, żebyś nie musiał zastanawiać się czy nie jesteśmy ślepi :blush:

3 polubienia

Gdybym wiedziala do jakiej klasy nalezy pytanie to w ogole bym nie probowala, bo to dla mnie za trudne…!!!

3 polubienia

Zaiste, powiadam Wam: kolega @harmonik orze, jak tylko może na odgłupianiu nas ugorze.

2 polubienia

Gros moich pytań należy do takiej oczywistości wywyższającej harmonijność DSHN-u nad ludzką nieharmonijność i patologię. Nie gniewaj się na mnie, bo uważam Cię za wielką Duszę, ale swe pytania kieruję także do Dusz mniej rozwiniętych.

1 polubienie

Czyli do mojej, głównie.

No nie, bo Ty też należysz do Dusz wysoko rozwiniętych.

1 polubienie

Ojej, na mą duszę, z radości zaraz się uduszę. :grinning:

2 polubienia

Sorry, Kochana @elsie, należysz do pięknych Dusz wysoko rozwiniętych.

1 polubienie

Pewnie podzielasz moje zdanie, że @elsie należy do tych pań,które są ozdobą naszego forum.

Mamy to szczęście, że nasze forumowe koleżanki są przezajebiste.

2 polubienia