Wyższa izba parlamentu

Myślicie, że PIS będzie podkupował senatorów, czy też utrzyma status quo w senacie, żeby było na kogo zwalać? Caryca już nawet się do tego przymierza…

Jedno i drugie. Na razie sie asakuruja w razie gdyby byly problemy - cos w zanadrzu trzymaja z poprzedniej kadencji, nie przypadkiem przerwali wtedy posiedzenie.

1 polubienie

Posiedzenie jest po to, żeby wybrać swojego prezesa nik.

To na pewno, ale co przy okazji?

W razie czego bedzie na kogo zwalac.

Dziwne byłoby, gdyby nie próbowali…, znaleźć metody, na…, skrócenie drogi legislacyjnej…

2 polubienia

I tak senat będzie najprawdopodobniej “pisowski” xd
Myślę że sprawa oczywista jaka byłoby celowe działanie na szkodę narodu, “totalnego” Senatu poprzez blokowanie przedłużanie itp , jest za małą korzyścią dla pisu… Lepiej mieć jednak większość. Lepiej pozbawić opozycję możliwości całkowitego stracenia zaufania przez społeczeństwo… Lepiej im wyjdzie siedzenie w opozycji i narzekanie.

Senat będzie opóźniał ale blokować nie może. To cios dla pis który lubił szybkie procedowanie. W nocy.
Podziały w opozycji już są. Wczoraj podobno PSL postawiło się PO. Nie wiedzą czy poprą Borusewicza.
Wiele ustaw pis przeciśnie dzięki wewnętrznym podziałom w opozycji.

3 polubienia

Przecież to coś normalnego że w parlamencie nie ma tylko dwóch parti/bloków… Wiem że dla przeciwników pisu, ktorzy wiedzą że samo PO czy lewica nie ma szans z pisem to bardzo smutna wiadomość ale to coś normalnego i na pewno jest na plus polskiej polityki że lewica czy PSL nie będą lizać dupy jak to mówisz tej wstrętne platformie i mają u mnie plus. Już wolę ta lewicę niż anty polskie PO. I nawet brak większości pisu w senacie może nie być takie super dla PO… Bo to ich Marzenie o jedności przeciw pis za wszelką cenę może okazać się rozwalone przez w końcu prawdziwa politykę między partiami opozycyjny i.

Borusewicza to i nie wszyscy z PO chca.

Ten Borusewicz to jeszcze większy muł od karczewskiego. Już wolę Brejze. Przynajmniej beka będzie.

Byle nie byl to koń, trojański zwlaszcza…

Ciekawe…

Bedzie próbował…

2 polubienia

Juz wczesniej pisalem,ze PSL pojdzie blizrj koryta.
To ich znak rozpoznawczy.wieczni koalicjanci.

1 polubienie