Wzięto kobiety za mordy?

Ano tak. Trwają protesty. Do d…y. Njalepiej nałożyć embargo na d…ę, zobaczymy co wtedy.Ale do tego trzeba mieć rozum…

2 polubienia

Rozum? Tego akurat w aktualnym polskim rządzie prawie nie ma…

6 polubień

Tak tego rozumu to ostatnio niedostatek
I to nie tylko w Polsce.

3 polubienia

Siewcą ciemnoty jest kościół. Jemu na rękę ból i cierpienie. Dzieci oni lubią. Molestować.

3 polubienia

Kosciol katolicki wszedl w faze ortodoksji. I nietykalnych kaplanow
Czym skonczy sie ten zakaz? Nie zapominaj, ze w islamie kobiety kobietom w haremie moga robic co chca, a o sadystki nietrudno.

4 polubienia

1 polubienie

Lajk przez pomyłkę. Ja mam lepszy pomysł. Wyślij ten mem kobiecie, której policja rękę złamała. Oraz paru spałowanym bezprawnie osobom. I przygazowanym.
I mam jeszcze jeden pomysł. Polega on na tym, żeby policja spałowała, ot tak sobie, autorów tego mema i tych, którzy go rozsyłają. Żeby wiedzieli na własnych plecach, z czego się nabijają i jak to smakuje.

Koleżanko @okonek czy masz możliwość usunięcia tego lajka, którego dałem przez pomyłkę pod kretyńskim memem usera @GumowaKaczka bo u mnie nie działa?

3 polubienia

Niestety nie, ale sprobuj ponownie kliknac w serduszko, moze sie wycofa.

2 polubienia

Nie da rady. Mówi się trudno i kocha dalej… :grinning:

1 polubienie

Ale przecież jeżeli kobieta “skacze” na policjanta to policjant nie może sobie myśleć że "to tylko kobieta a nie stadionowy chuligan, dlatego nie użyje przemocy "
A zresztą, w tym memie chodzi o to co robią media czy osoby odpowiedzialne za protesty z policjantami którzy tylko wykonują swoje obowiązki.

Niezupełnie masz rację, bo to dzięki mediom wiadomo, że ta kobieta żadnej agresji czynnej nie przejawiła wobec tych policjantów. Pozostali pokrzywdzeni również. To wyjątkowo pokojowy protest. Ja wiele ich przeżyłem i wiem, co mówię.

3 polubienia

Spokojnie @birbant jeszcze troche przeszkolenia i ZOMO bedzie jak za czasow mlodosci prezesa.
Juz to nie policja, milicja.

2 polubienia

W Polsce też już sa sadystki, które chcą surowszego karania kobiet za aborcję.

3 polubienia

Mnie najbardziej przeraża, że potrafisz bronić PiSu, w sytuacji, w której naprawdę nie wypada … Kaczyński co do całkowitego zakazu aborcji też nie zmienił poglądów na przestrzeni jakiś co najmniej 10 lat, tak jak się często ludzie powoływali (chociażby taki Max Kolonko), że JKM nie zmienia swoich poglądów od lat …

I co najbardziej przerażające to to, że wprowadzili całkowity zakaz aborcji i zmusili kobiety by ponownie protestować, mimo że trochę czasu wcześniej wiedzieli czym to może grozić … A tworzenie sztucznych konfliktów i zmuszanie ludzi do wychodzenia na ulicę w dobie pandemii to jawna oznaka głupoty …

3 polubienia