Z jakiego banku korzystacie?

Oraz jak go oceniacie? Polecilibyście go?

Korzystam z Aliora i spokojnie moge go polecic, nie mam większych problemów :slight_smile:

1 polubienie

ING Bank Śląski, polecam. Wszystko jasne, przejrzyste, aplikacja mobilna spoko

Od 10 lat ING. Bank, jak bank, ani lepszy, ani gorszy od innych.

Caixabank, ale on w Pl ma odzialy tylko dla firm.

Alior Bank .
Jestem zadowolona.
Mam konto oszczędnościowe dodatkowo i kartę kredytową( 2 razy w roku może używam) .
Bardzo mi się spodobało, że kiedyś na szybko potrzebowałam 5 tysięcy na wakacje, które wypadły z znienacka.
Wszystko załatwiłam na telefon w jeden dzień, na drugi dzień miałam kasę na koncie.
Teraz trochę oglądam się za kredytem hipotecznym i prawdopodobnie też to będzie w tym banku .
Mam zdolność :smiley:
Pożyjemy zobaczymy.
Póki co jestem zadowolona z usług.

1 polubienie

Korzystam z mbanku. Dla mnie dotychczas był bezproblemowy… choć ostatnio zaczyna wciąż podnosić poprzeczkę dla tych którzy nie płacą za konto. Kredyty też ma za drogie… więc za jakiś czas pomyślę o zmianie.

HSBC…Polecam bo jestem u nich juz 12 lat.Tyle ze Polsce chyba niedostepny.Widzialem juz reklamy ale oddziałow juz nie…

ING i PKO.

Ja z drugiej strony. Nie polecam Mbank za oszukiwanie klientów.
Opowiem zakładałem firmę i dostałem reklamę "limit w koncie od pierwszego dnia "
No zakładam konto po czym proszę o limit i… Odmowa zbyt krótko działająca firma…

1 polubienie

Mbank zawsze coś kombinuje, więc po prostu trzeba czytać umowy. Ale za to mam trzy konta za darmo.

No wiesz kiedyś byli najfajniejsi jak inni nie mieli obsługi przez net. Odradzam też jeśli ktoś chce coś przez net robić ing. Idealne jest inteligo i fajna aplikacja IKO ale ostrzegam bywa kapryśna. Ps w inteligo konta zakładasz sobie w locie dodatkowe. Ja mam osobne dla alegro, osobne daję na inwidualne przelewy itd. A US ma nr konta w innym banku :slight_smile:

Ja pamiętam dlaczego nie założyłem w ING a chciałem. Jak otwierałem konto przez internet, to był obowiązek akceptacji wszystkich zgód… łącznie z udostępnianiem danych innym firmom. to wówczas przesądziło

Mają nieczyteny panel i jak zakładałem konto to miał strasznie słabe zabezpieczenia. A poza tym nie lubię jak kłamią że oszczędziłem dopiero jak wpłaciłem na lokatę. Na dziś dzień lokaty są stratą. Pamiętam jeszcze w 2011 jak pkobp wypuściło lokatę… 10,5%

1 polubienie

Mam w ING, Santanderze i Credit Agricole.
Nie pobierają mi za nic opłat, więc jakie mogę mieć zastrzeżenia.

ING. Oceniam tak sobie ale przyzwyczaiłem się. Nie ma banków idealnych.
Czasem myślę że skarpety były pewniejsze.

Alior, niestety w ciągu ostatniego roku bardzo się zepsuł.