Z którymi celebrytami widujecie się na codzień? Ja z Dawidem Podsiadło... :D

Jego osoba reklamuje pewien bank… :smiley:

Pierwszy raz słyszę o tej osobie. I widzę.

1 polubienie

Posłuchaj jak świetnie daje radę…

Nie traktuje Dawida jako celebryty.Zasluguje na wiecej.
Na codzien juz od dosyc dawna nie spotykam nikogo.W czasach radia spotykalem czesto ale na szczescie,nie celebrytow.

3 polubienia

No tak, zamiast słowa celebryta powinnam użyć zdecydowanie GWIAZDAMI, zasugerowałam się poprzednim pytaniem Bingoli o celebrytach.

To zasadniczo zmienia sytuacje.Przynajmniej dla mnie,choc chodzi o czas przeszly raczej…
Dzisiaj…Latwiej bylo mi pogadac po koncercie z irlandczykiem,Patem Mc Manusem niz z kimkolwiek z naszej branzy…
A.Sikorowski,Cz.Niemen,A.Rybinski,H.Zimmerman,A.Nowak[Raz,Dwa,Trzy],G.Turnau,grupa Hot Water,Grabaż…Ci przeszli mi"przez rece" :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Z żadnym. Celebryta budzi we mnie niechęć. Dość ich mam w reklamach, internecie i wszelkich mediach. Nie tęsknię :wink:

1 polubienie

Z Januszem Gajosem, to mój somsiad. Ale jaki tam z niego celebryta? Normalny gość i tyle!

5 polubień

W innym wątku napisałem, kogo miałem okolicznościowo poznać. Były to znajomości , jednorazowe, niekontynuowane. Ale w tamtych czasach pojęcie; celebryta nie istniało.
Gołotę i Michalczewskiego znam osobiście. I paru innych.

2 polubienia

Gajos? Mało celebrycki. Lubiłam go, bardzo. Dopóki nie zobaczyłam, jak próbuje reklamować jakiś bank. Szkoda człowieka i doskonałego aktora :frowning:

1 polubienie

Kilka moich wykładowczyń jest celebrytkami swych dziedzin, ale to się chyba niezbyt liczy.

Dawida Podsiadło słyszałem ostatnio w niemieckim radiu DLF Kultur. Piosenka mi nie podeszła, ale cieszyłem się, że “wyskoczył” z nią poza granice kraju …

Z celebrytek to tylko swoją kotkę Mroczkę widuję każdego dnia. Tylko nie każdy ją uważa za celebrytkę …

2 polubienia

Pozdrów Kosa … Namów go do naszego klubu. Może go zaprosimy na bal Zająców? :thinking:

1 polubienie

Koty to urodzeni celebryci…:rofl::smiling_imp::rofl:

1 polubienie

Mój jest po operacji. Przepuklinę miał.

Ojej i jak to zniosl? Jeszcze w kryzie chodzi?
Dobrze, ze zauwazyliscie, bo moglo sie zle skonczyc.

Dziś miał zabieg. Ponoć od urodzenia, ale gula dopiero niedawno wyszła.

1 polubienie

Nie pozwalaj mu za duzo skakac, zeby dobrze sie zagoilo.

Dopiero kilka godzin po operacji, Śpi teraz.

1 polubienie

Nie odmówią, bo mają z tego olbrzymie profity… przeciętny Kowalski może sobie pomarzyć… :wink: