Z moich dawnych,niedzielnych poranków

Pod koniec lat 80-tych,mialem koleżanke w pracy która tak własnie wchodziła w dzień…
Zawsze dosiadałem sie do tego stolika…Mimo ze nie miewalem ze łzami nic wspólnego…Ot taka wizja.Stolik przy Placu Vendome,poranne wydanie Le Figaro i kawa…I tych kilka uwag o dniu.A czasem o nocy…
Dzisiaj nie ma stolika,nie ma wyobrażeń.Są sms-y :face_with_raised_eyebrow:
I mimo ze łatwiej,tak trudno czasem spotkać człowieka…

2 polubienia

I tu po wielu latach,podobna historia…
Ola Nieśpielak z pomocą Nahornego i fajnych tekstów Magdy Czapińskiej,Kofty i kompozycji Janusza Strobla

1 polubienie

Jesteśmy u progu lata a tu tak jesiennie…Ale gdy wokół cisza o poranku,kalendarz schodzi na plan dalszy…
Halina Kunicka i Skaldowie.Plus odrobina Chopina…Walc w którym ten niezwykły zespół,otarł sie o jazzową balladę…
Pełna nostalgia…Spieszmy sie bo za godzine lub mniej,znów bedzie gwarno,tłoczno i bezmyślnie…

3 polubienia

Wiesz, teraz masa ludzi ma wrażliwość pantofelka i te wklejone przez Ciebie przykłady nigdy ich nie poruszą.

2 polubienia

Pantofelki to wrażliwe stworzonka.
@collins02 , moze cos z “kuchni fuzjon”?
Fado po polsku?

3 polubienia

Zwyklem mawiac o wrażliwości krążka hokejowego…Masz racje oczywiście ale nie puszczam niczego"dla kogoś".
Wystarczy mi ze taki ktoś jak wspominasz,bedzie siedział cicho.
To zresztą dosyć przypadkowe rozwiniecie starego tematu…

2 polubienia

Z przyczyn oczywistych,brzmi to nieco żartobliwie ale w sumie,bardzo fajna próba…Szcześniak nagrywal kiedyś z kimś z kregu portugalskiego ale nie slyszalem nic ponad 2 piosenki…
Szkoda ze coraz rzadziej ukazują sie u nas podobne płyty.
Natomiast od czasu do czasu slyszy sie o takich wydarzeniach na żywo…Czesto w malych mieścinach.W skali od 0 do 5,mocne 3+ :innocent:

2 polubienia

No coz, “kuchnia fuzjon” zarowno muzyczna, plastyczna jak i rzeczywista to zajecie dla odwaznych :wink:

2 polubienia

W samym tylko jazzie,w latach umownie,1968-75 był to nurt najpopularniejszy…

2 polubienia

Zbigniew Wodecki Lubię wracać tam gdzie byłem - YouTube

1 polubienie