Z potrzeby chwili....Prywata [number nine,number nine...]

:sleeping: :raised_hand_with_fingers_splayed: :heart:

A ja wiem? W grudniu.

1 polubienie

Większość obecnych kryzysów rząd sam wywołał na życzenie / w mętnej wodzie trudniej opozycji łowić /, Obecna afera węglowa to początek, za niedługo Covid powróci, kasa z UE z funduszu odszkodowań za powikłania covidowe w uzgodnieniu z związkami górników poszła do nich by ich uciszyć co żle wygląda w oczach UE. Mają kasę i nie kopią, unia powiedziała sprawdzam co dotacjami, a tu rząd /prezydent / ogłasza cenę urzędową na 996 zł/za tonę / nie mówi że cena jest tylko na rządowe PGG składy węgla - tych jest około 30 %, i do nich będą te dopłaty na tańszy węgiel, w pozostałych będzie cena rynkowa około 2600 zł za tonę. Tu składy węgla musiały by każdemu od siebie dołożyć około 800 zł do tony od siebie, by to się wyrównało z ceną rządową :stuck_out_tongue_winking_eye:. U mnie jedyny skład sprzedaży z 8, który otrzymał chomologacje rządową na zbyt węgla już zrezygnował / zgodnie z obietnicą musi sam wyłożyć kilka milionów do końca tego roku ?, by później otrzymać zwrot wydatków dopłaty z rządu - umowa na gębę i patykiem po wodzie pisana /. Szczęśliwców z rządowego zakupu to max 40% gdzie rząd ma poparcie. Dla reszty chrustu zabraknie. Może szybkie śluby z prezentem 4 ton węgla, by parą nowożeńców sobie wrzuciła do szopki przy rytmie Mendelsona. Wstrzymanie wydobycia kopalń jest sztuczne ale nie wieczne, liczą na kasę z unijnego nowego ładu, nam zostaną dopłaty odsetek karnych do rządowego. Niemcy kopią nadal, nie dzielą na spalenie w dzień i w noc. U nas się zasłaniają ekologią itd

1 polubienie

:ice_cream::strawberry::coffee::rose:Nic nie poradzisz żyjąc uczciwie

1 polubienie

Są jeszcze materiały w necie, ale nie te od miasta. Ale to i tak tragedia :confused:

2 polubienia

Nawet tego nie czytam
Powiedziec prawde, ze poza próbami seansow spirytystycznych nikt stamtad nie wróci

1 polubienie

jakieś ustawy podpisał F-n, jakby nigdy nic rozkręca ten koszmar :frowning:

Moze wiecej danych źródłowych?

1 polubienie

I na Putina
pryjdut gadina.
Job jewo mat,
bladź i skatina.

2 polubienia

Tu też jest link do wplat na drony, tylko robią je zespoły ukr.inżynierów.
Wojna w Ukrainie. Jak sztuczna inteligencja zabija Rosjan - Wiadomości (onet.pl)

1 polubienie

Przypominam, ze jest to forum polskojezyczne.

3 polubienia

Okonek, no nie każ mu tych wszystkich wyrazów pisać po polsku, bo ten… no… nie wypada ich czytać :stuck_out_tongue: :smiley:

2 polubienia

Pip. Pii nadajemy szyfrem?

1 polubienie

Mam to przetłumaczyć? Program nie puści. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

:joy: :joy: :joy:

3 polubienia

No coś Ty. Ja ani jednego wyrazu nie rozumiem, bo nie znam takich wyrazów :lying_face:

3 polubienia