Z racji pogarszania się sytuacji związanej z pandemią koronawirusa zapytam

Czy wiecie coś na temat przypuszczeń szczytu zachorowań tzw. drugiej fali… W sensie kiedy będziemy mieli znowu do czynienia ze spadkiem zachorowań na COVID-19 (koronawirusa) ?

I jak wygląda kwestia już obecnie możliwości przejazdu przez granicę z innymi krajami ? Jeśli jest poważny problem to kiedy właśnie prawdopodobnie ulec będzie to mogło poprawie …

Wiem, że non stop pytam o to samo, ale sytuacja jest niestety dość dynamiczna …

Czy poprawy możemy się spodziewać jeszcze w tym roku czy dopiero w następnym … Co udało wam się “dowiedzieć” … ?

https://www.youtube.com/watch?v=O0xAzD3lrc0

O co pytasz?

tenor

2 polubienia

O to, że PiS jest nieodpowiedzialny … A tutaj chodzi o nasze życie…

A te skoorwysyny co były w tym roku na marszu niepodległości (połowa nie miała nawet maseczek) powinny za to odpowiadać karnie … !!!

Ale pewnie dla tych płaskoziemców koronawirus “nie istnieje”, albo “to zwykła grypka” …

Tak samo to co w powyższym filmiku … Jak można rozpętać wojnę społeczną w szczycie zachorowań … Posłuchaj tego co wyżej mówili … Nienawidzę PiSu koorwa!!!

1 polubienie

Szkoda mi cennych chwil życia.
Codziennie czytam w skrócie to, co dla mnie ważne. Nie zamierzam tego analizować ani wylewać swoich frustracji.
Co to da?
Niekończącą się dyskusją bez efektu?
Oprócz PiS-u i covida istnieją jeszcze inne rzeczy.

2 polubienia

Jeszcze jedno słowo a strzelę.
Myślisz że nie potrafię?
Pffff, też mi wyczyn.

Sorki. Piszta co chceta :grin:

1 polubienie

To prawda, ale przez te rzeczy niebawem może się to wszystko dla niektórych z nas skończyć …!

Tutaj wychodzi na jaw to co pisał @666 PiSiory nie zarządzają, a jedynie dają nam coś w zamian …

Na ch*j nam ten Przekop Mierzei Wiślanej skoro z Elbląga do Gdańska jedzie się pół godziny tirem …

Wychodzą na jaw potężne niedopatrzenia PiSu … Ba Oni jeszcze zmuszają ludzi do protestów w takiej chwili jaką mamy obecnie … Koorwa! Ja już nie widzę nadziei dla tego chorego kraju …

Jesteśmy na krawędzi powtórzenia scenariusza z Lombardii … Czesi wprowadzili kolejny lockdown … Lekarz w filmie powyżej stwierdził, że też powinniśmy przez te rażące zaniedbania ze strony rządu, a także prymitywów w społeczeństwie wprowadzić lockdown na miesiąc…

Co drugi test wychodzi pozytywny … Dopiero za 2 tygodnie dowiemy się w jakiej tak naprawdę teraz jesteśmy sytuacji …

1 polubienie

Jament.
Dobranoc :wink:

1 polubienie

I na takiej koorwa podstawie stwierdza Premier, że nie ma konieczności wprowadzenia lockdownu … Ja się boję co będzie za miesiąc…

Dzisiaj sobie umarło 400 osób …

Tutaj bardzo szczerze przynajmniej do 4:30 czasu wypowiada się PiSior …

PiS nie zorganizował przeszkoleń lekarzy z innych specjalności do walki z COVID-19 …

EDIT: Wyjątkowo trzeźwy PiSior koorwa… To mu trzeba oddać …
https://www.youtube.com/watch?v=WcxJjByD16c

Wchodzę do sklepu parę dni temu, a tam dwóch prymitywów bez maseczek … Koorwa … Ludzie nie rozumieją, że możemy tego bardzo żałować …

O czy ty piszesz. Pinokio już odbębnił wygraną z wirusem. :sweat_smile:

1 polubienie

nie będzie już spadku. Będzie koniec przyrostów, wynikający z niedostatecznej ilości testów.
Wyników pozytywnych powinno być około 5%. U nas jest od 30 do 50% w wykonanych testach. Dlatego można pomnożyć liczbę razy dziesięć. Gdyby zaczęło spadać, to pis przywróci szkoły i jakieś wybory ogłosi, żeby można było dalej rządzić poza prawem…

Moim zdaniem na pewno do marca nie będzie dyskotek i pełnego rozluźnienia

4 polubienia

3 polubienia

Gościu w pierwszym wstawionym przeze mnie filmie (lekarz) mówił już o 50% …

I teraz weź pojmij jak PiS mógł skłócić w tak trudnej sytuacji naród… Ja rozumiem, że on z dużą dozą prawdopodobieństwa krypto-gej … Albo po prostu Mizogin … Ale błagam … :confused:

1 polubienie

Sylwester ma COVID-19 ? Czy to jakieś jaja ?

To stara sowiecka metoda… zastraszyć naród wrogiem i stworzyć syndrom oblężonej twierdzy. To trwa od lat. Najpierw nas uchodźcy arabscy najeżdżali, potem geje, Unia Europejska, teraz covid - który rząd z premedytacją hoduje

3 polubienia

Ale i tak największe bydło naszego narodu da się na to nabrać, że PiSiory robią co mogą …

https://www.youtube.com/watch?v=hYTv_V1Zr_Q

I teraz weź ogarnij tą reakcję … Jak dla mnie to albo faktycznie nie spodziewał się takiej reakcji ze strony kobiet i w ogóle ludzi, albo … było to tylko i wyłącznie na pokaz… Zresztą z drugiej strony wcale się aż tak bardzo nie zdenerwował …