Z tym przypominaniem różnie bywa

6 polubień

To co to morawiecki chleba nie kupuje ze nie wie?

1 polubienie

To czego nie wie jest niepoliczalne.

3 polubienia

:fish::fish::fish:
Mnie to nie smieszy
Milionerka za komuny byłam

2 polubienia

Tyle, co nakradł i na żonę przepisał, pozwala mu nie wiedzieć. Nawet, jak by całą piekarnię sobie kupił, to nie odczuł by finansowo.

1 polubienie

Wladza korumpuje, czy jakos tak?

1 polubienie

Ja też!!!

Inflacja jest wysoka z powodu polityki klimatycznej UE i Rosji :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

I z powodu łupieżu Kaczyńskiego… :rofl:

3 polubienia

Nie ma jednej ceny na chleb, najtaszy ostatnimi dniami kupiłam za 1,90 zł, ale i pod 5 zł cena dochodzi.

1 polubienie

Nie do końca
Polityka to jest ograniczenie do/od
źródeł
Pogodzisz wode z ogniem?

1 polubienie

@birbant Tylko jak żona znajdzie sobie innego to co biedak zrobi? :thinking:

2 polubienia

@gra Piekę raz na tydzień raz na 1,5 - 3 bochenki chleba,: pełnoziarnisty razowiec: pestki dyni, słonecznik, siemię lniane, sezam, wychodzi ok 6 zł za sztukę.

Nie sądzę, by była tak naiwna. A poza tem, nie szukaj męża innego, bo trafisz na jeszcze gorszego… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

@birbant Moi znajomi, małżeństwo, sporo po 60tce, każde z nich było po rozwodzie kiedy się pobrali jakieś 30 lat temu mieli następującą tabliczkę w przedpokoju mieszkania, blisko drzwi wejściowych: “Szanuj męża swego, mogłaś mieć gorszego”. Racja! żona Mateusza M. mogłaby zaginąć w tajemniczych okolicznościach lub umrzeć na nieznaną wcześniej mutację nieznanego wcześniej wirusa co skłoniłoby szpital do szybkiej kremacji żeby zapobiec kolejnej pandemii…

2 polubienia

Bogaty :slight_smile: To i kosztować musi, ale TO jest chleb. Wiem coś o tym, bo córka też piecze sama.