Za co siebie lubicie?

Jest ktoś kto nie przepada za ( jakkolwiek to zabrzmi) za… swoją obecnością… ?

1 polubienie

Za to ze nie kłamie i za to ze jestem do bólu punktualny.
I moze nawet przede wszystkim,za to ze nie ulegam modom oraz działaczom,nie mowiac juz o zarazie tzw.“aktywistów” :exploding_head:

1 polubienie

Odpowiem i znikam.
Posłużę się moim krytykiem :wink:
On często mi zarzuca, że bywam zbyt zasadnicza, w wielu kwestiach nieugięta i wredna :grin::grin::grin:
Z uśmiechem na twarzy mowię:
zmień sobie na lepszą :slightly_smiling_face:
Nieee. Ty jesteś dobrym człowiekiem, oddanym i wiarygodnym, nie jesteś egoistką.
Za to siebie lubię, bo prawdę mówi.
Z tą wrednością też :crazy_face:

p.s. Kupiłam miodową narzutę w tym Pepco? Dzięki za radę :wink: to wygląda tak


Jutro będę szyć i dziergać, nową włóczkę też kupiłam, zobaczymy jakie “pokrowce” z tego wyjdą.

1 polubienie

A już myślałam, że to jakieś ciasteczka, bo wcinałam przed chwilką… Ładna ten wzór na dole mi się podoba… kolorowych zatem a nie magicznych ! snów :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Lubię siebie za to, że są tylko jakieś odosobnione przypadki osób, które mnie nie lubią.

1 polubienie

za wsze :wink:

3 polubienia

Wyjątkowo za sobą nie przepadam. A lubię za to, że coraż mniej tym się przejmuję…

1 polubienie

Za to ze nigdy nie odpuszczam i że się nad sobą nie użalam :upside_down_face:

3 polubienia

Lubie siebie za swoją indywidualność i nieuleganie stereotypom.
I za swoją inteligencję, dodam nieskromnie :slight_smile:

4 polubienia

I wspak…Jest cos w fałszywej skromnosci co mnie czasem odrzuca…

2 polubienia

Ja myślę, że to jedna z naszych cech narodowych – Polacy zasadniczo nie lubią się sami chwalić. Zapytaj kogoś o zarobki, mało kto powie, jesli dużo zarabia że stac go na wszystko, raczej zacznie kręcić, narzekać, że wydatki ma spore, itp.

3 polubienia

Siebie za całokształt. A niektóre kobietki, to nawet za ciałokształt. :stuck_out_tongue:

5 polubień

Ciąg dalszy ma miejsce np. w takiej sytuacji:
-Jak leci?
-Eeee…Stara bieda :thinking:

3 polubienia

Ja jestem w sobie zakochany i serce mi pęka że nigdy nie bede mógł siebie poślubić :hibiscus::wink:

2 polubienia

Czyli ten seks, który sam ze sobą uprawiasz, jest pozamałżeński, grzeszniku jeden… :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Grzesznik? Dziękuję :sunglasses:

3 polubienia

Ło nową? :smiley:

2 polubienia

Więc’ nigdy nie daj ciała’ ! przy nikim nikomu :stuck_out_tongue:

1 polubienie