Za duzo wódki wypil z Putinem?

1 polubienie

śmierć i destrukcja, bo się mu panią lekkich obyczajów zachciało po implantach macać :joy: :rofl: :joy: :rofl: :upside_down_face: :innocent: :roll_eyes: :ghost:

Z tego co wiesc gminna niesie, to on za bardzo wybredny nie był, byle baba dekoracyjna byla a opierała sie tylko (w razie czego) o ścianę.

1 polubienie

Tak się rodzą dyktatury

2 polubienia

To raczej proba dyktatury, choc powoli USA zaczynaja rzadzic obludni fanatycy -

Ja się nie dziwię. USA to najbardziej purytański kraj,nie licząc tych islamskich.

2 polubienia

Ja bym powiedziala, ze nikonsekwentny, bo pokazywanie wszlkiego rodzaju przemocy jest norma, ale ofiara i oprawca ubrani byc muszą. :wink:
Jakos mnie do zamieszkania tam nigdy nie ciągnęło.

Dzieci mordują dzieci, prezerwatywy w szkolnych automatach mają w tej Ameryce, 3-latek ma dostęp do broni, bo szafki tatuś nie zamknął i dziecko zabiło brata/siostrę a oni się o rzeźbę burzą :roll_eyes: :ghost:

2 polubienia

Akurat z tymi prezerwatywami to nie takie glupie
Ale jesli dobrze pamietam to w Kalifornii nie na Florydzie?

1 polubienie

Na szczęście są jeszcze normalni Amerykanie - jest coś w przeciwną stronę, w sumie konsekwentnie by było:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29597264,usa-rodzic-z-petycja-o-usuniecie-biblii-ze-szkol-zabierzcie.html#s=BoxOpImg8

2 polubienia

Wszystko wokół genitaliów się kręci… :joy: Nie to, żebym się interesowała, tylko normalny nauczyciel nie krąży tak intensywnie wokół tematu, bo pilnuje kto komu piaskiem w oczy sypie a kto kogo kopnął w nerki…no chyba, że w krocze.:confused:

1 polubienie