Za ile wystawić dom piętrowy 150 m2 ?

Specjalnie szukałam przez biuro zeby nie martwic sie o formalnosci , pokazała nam mieszkanie i cześć , załatwiła też wszystko u dostawcy prądu i gazu.
Po dwóch tygodniach jedna z sąsiadek powiedziała , że mam komórkę na piętrze , ucieszyłam się że jakaś klitka na sprzęt , a ona mówi , że mam jeszcze piwnice…
Biuro mnie o tym nie poinformowało.

1 polubienie

Kupowałaś czy wynajmowałaś?
Bo w akcie notarialnym przecież jest wyszczególnione co do ciebie należy…mieszkanie, piwnica, komórka, część gruntu.

1 polubienie

Kupiłam na własność.

1 polubienie

I nie masz w akcie notarialnym piwnicy i komórki???
To widocznie ich nie kupiłaś… :wink:

1 polubienie

Kupiłam , kupiłam. Sprawa była trochę dziwna , mieszkanie sprzedawali spadkobiercy nieżyjącej właścicielki , mieli ze sobą mały kontakt , niewiele o sobie wiedzieli.
Jest jeszcze coś co biuro przemilczało , ten blok ma bardzo duże koszty ogrzewania centralnego, trochę wtopiliśmy , liczymy że spółdzielnia wymyśli innego dostawcę , sprawa w toku.

Zależy. Od 800 tys do 3 milionów. Ale to w moich okolicach. 250 tys nie kosztują nawet kawalerki…

1 polubienie

Zakopane na świecie znane a kolega pyta o dom w Bzdziszewie :stuck_out_tongue:

W Tarnowskich Górach.

1 polubienie

Nie wiem jak w Polsce,ale u nas posrednik odpowiada,za przedstawiony stan techniczny,ewentualne wady ukryte.
Mnie nawet wlasnym samochodem wozil,na ogledziny domow.

1 polubienie

To zmienia postać rzeczy , teren rownie atrakcyjny turystycznie .

Teansport i mi proponowala , byl niepotrzebny.

No ale nie potrafi tego sprzedać za te 290 000. A obniżyć ceny nie chce. Każdy jednak bierze pod uwage że do tej kwoty trzeba doliczyć kupę kasy na remont parteru. Poza tym stropy są drewniane.

1 polubienie

U nas ogolnie problem ominac posrednika.
Czy przy zakupie,czy wynajmie.

1 polubienie

Jutro mogę Ci na pw wkleić 2 domy sąsiadujące z moim blokiem i podam cenę - wiem jak zostały wycenione, i jak są urządzone w środku. Ale to jutro , dzisiaj już nigdzie nie wychodzę.

Ja korzystalem,niestety,zona nie prowadzi,a syn ma wlasne zycie.
A w koncu za to bierze kase i to nie mala.

1 polubienie

Rozumiem @Leone_Marco.

1 polubienie

W Nowym Targu, Krakowie, Rabce ceny sa podobne jak w Zakopanem. Za 200 tys można sobie kupić spelunę w bloku, z cyganami.

1 polubienie

Wiem , nie znam Tarnowskich Gór , ale przejezdzalam przez nie jadąc do Zakopca.

2 polubienia

Wiecie , u nas ludzie sprzedają domy żeby kupić coś w Brennej , Wiśle, Ustroniu , blisko rodzinka a klimat jak w raju.

1 polubienie

SMOK w życiu by nie kupił domu. Jeśli już to tylko budować. Wszystko stare to nie spełnia wymagań nowego użytkownika. I do współczesnych norm ma się nijak.
Dziś liczyłem koszt. 1200 zł za m² to koszt materiałów na dom z izolacją 25/40 cm (ściany/dach).

2 polubienia