Za niecałą godzinkę z Izraelem.

Jak dziś pójdzie z góralami ze wzgórz Golan?

4 polubienia

Rozwalimy ich w drobny mak! Czy jakoś tak

1 polubienie

Szalom

Dobre pytanie.Na serio i w przenośni…
Powiedzmy szczerze…To jest ekipa na 3:0…A jesli tak nie bedzie to jest to nasza slabość a nie ich siła.
Tutaj,dobrze sie czyta takie sprawy,prze klubowe historie…
Izrael to nasza 2-3 liga
Inna sprawa,co z tego pokazą nasze “gwiazdy”…

3 polubienia

nie wiem, ja dzis ze wszystkim opozniona, nawet nie wiem czy gdzies sie w necie da mecz znalezc?
a z goralami latwo nie bedzie (choc ciagle mnie zastanawia czy aby nie graja na tej samej zasadzie w europejskich rozgrywkach co startuje w Eurowizji? ) Izrael zada polozenia geograficznego w Europie? raczej powinni startowac z reprezentacja Nowego Jorku - tam ich chyba wiecej niz w Izraelu?

2 polubienia

Nareszcie!!! 1 : 0. Walka i dobre rzemiosło. A Izrael, to, bez wątpienia, najlepszy do tej pory przeciwnik.
Zobaczymy, co w II połowie.

1 polubienie

Kurcze już 3:0 jestem w szoku :slight_smile:

2 polubienia

Mówiłem?
Dziekuje za uwagę :grinning:
To jest gra zespolowa.Izrael jest jak…Walia.1-2 wspanialych pilkarzy a reszta do zapomnienia.
Jesli sie nie dzieje jakoś inaczej,mamy “cud”.To sie oczywiscie zdarza[plus Islandia] ale nigdy nie bedzie regułą .

2 polubienia

Tak miałeś rację, dopiero teraz spojrzałam :slight_smile:

1 polubienie

tylko, zeby czegos glupiego pod koniec nie zrobili.

1 polubienie

Już jest 4:0 :slightly_smiling_face:

1 polubienie

pod koniec mamy 4:0:))

2 polubienia

i dobrze.

2 polubienia

Jabadabajabaduuuu…!!!

3 polubienia

No to teraz masz wszystko jak na dłoni.
Pozostaje piwo,ktorego twórcami jesteśmy jednymi z najlepszych na świecie :grinning:
I czy nie jest to dobry moment by raz jeszcze nie podkreslic ze eliminacje nie są od stylu a od PUNKTÓW?!

3 polubienia

Jednak chłopaki potrafią. Mimo piachu w pierwszych spotkaniach jest komplet i to się liczy. A dziś pokazali, że grać umieją. Kończę piwo i idę szczęśliwy spać. :blush:

2 polubienia

Moim zdaniem,to jest/była tylko kwestia czasu.Dobrze ze tak szybko pokazali,na co ich stac.

1 polubienie

I oby tak dalej. W Słowenii w sierpniu.

1 polubienie

A Słoweńcy,szaleją…
To dobra ekipa,znacznie lepiej grająca w piłke od Izraela i to oni,moim zdaniem,jeszcze sie u nas pokażą.

1 polubienie

Oby to nie pogorszyło naszych stosunków XD