Za pomocą internetu lub sms-ów, można osoby lepiej poznać, niż bezpośrednio,

cieleśnie?

Na tym portaliku niemało z nas udziela się już nawet naście lat, co pozwoliło poznać także charakterki użytkowników obojga płci.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Zależy kto i jak traktuje media - internet, telefon itd., Jedni traktują jako rozrywkę, inni bardziej uczuciowo się obrażają gdy treść ich dotyka, czytając pomiędzy wierszami, można ułożyć większość charakterystyki konkretnej osoby, podając np. zapytania pokontrolne, na interesujące nas tematy, bez zbędnej psychologi. Przykładów poznałem aż dużo więcej niż bym chciał spożytkować. Ciekawie to wygląda gdy osoba dowiaduje się więcej o sobie niż sama by chciała

1 polubienie

ale mozna sobie tez stworzyc druga osobowosc - niekoniecznie majaca odzwierciedlenie w realu.

4 polubienia

Przez odpowiednio długi czas poznawania, można zorientować się w różnych osobowościach.

1 polubienie

Oczywiście to jak druga wymarzona druga twarz / druga skóra / by mieć np. wzięcie, jeśli komuś to się podoba to nie może wymagać uczciwości że druga strona może być inna. Ja niemniej jestem sobą - raz lepiej a raz gorzej pomimo że inni mają prawo do swego osądu, za siebie odpowiadam samodzielnie, przyjmując nawet złe opinie bez obrazy. Nie będę tworzył nowego profilu bo to wymagania dla aktorów, takie życie ma niewiele wspólnego z rzeczywistością

Z moim nie powinno być problemów, zamiast dorabiać chore wizje to wystarczy po prostu zapytać, by rozwiać uprzedzenia czy niewiedzę

to wcale nie takie proste - stworzenie drugiej osobowosci co prawda wymaga troche czasu, ale jest mozliwe.
jeszcze nie doszlismy do 100% sztucznej inteligencji, ale sa juz symulacje, gdzie przecietny czlowiek nie zorientuje sie, ze “rozmawia” z maszyna.

1 polubienie