Zabawne, czy zbrodnicze?

1 polubienie

Na pewno nie zabawne.

Tragedie, śmierć nigdy nie były i nie będą zabawne, niezależnie od psychiki złoczyńcy, zawsze będzie żal i smutek po odwróceniu ról jak np myśliwy staje się sam zwierzyną na którą polują, Sama psychologia wojny jest do d… i wymaga leczenia. Dwulicowość ludzi jest niepojęta i nieodgadniona - nic od siebie byle moja d była bezpieczna. Na nic traktaty, uzgodnienia o pomocy itd. Kraje - Niemcy, Węgry,Austria otrzymały tyle pomocy kosztem wojny w Ukrainie, że śmiało mogłyby przekazać 50% z tego i by nie ucierpiały. USA też stawia warunki pomocy ino bez dopłat. Polska to dziwna kraj. Rozbrojona w około 52% na własne żądanie chwali się WOTem, poborem kontraktowym wliczając nawet noworodki. Wszelkie próby zakupu nowej broni na uzupełnienie stanu sprzed wojny są tylko na papierze. Czekam kiedy Błaszczak uruchomi do jednostek sprzęt i maszyny z muzeum wojskowego

1 polubienie

Każdy sposób który przybliża do zakończenia wojny jest dopuszczalny i usprawiedliwiony. Marzeniem jest mniej dyskusji coby było gdyby, a więcej przemyślanych działań do wykonania

1 polubienie

Jeśli pada słowo „zbrodnia”, to zbrodnicze jest okupowanie niepodległego kraju.
Okupant napadający na inny kraj musi się liczyć, że gospodarz będzie się bronił.
Czy dłuższa banicja na pytamy uświadomiła Ci @harmonik że Putin to zbrodniarz, podobnie jak jego klakierzy i wojskowi dopuszczający się zbrodni wojennych?

1 polubienie

Moja banicja na Pytamy była w większości dobrowolna, a gdybym miał opowiedzieć się za racjami Rosji i Putina czy Ukrainy i Żełenskiego, wybrałbym racje tych pierwszych.

W takim razie poddaj się dłuższej dobrowolnej banicji.

Nie jest to dla mnie problem.

Nie kompromituj się @okonek dała ci bana na życzenie?

1 polubienie

Na zyczenie… wielu uzytkownikow.

Ale nie na jego życzenie…jak twierdzi główny zainteresowany

2 polubienia

No cóż…:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

Nieraz uznaję, że warto zamieścić ponadczasowe, oświecające pytanie, aby oświecić totalnie ogłupione naukowo i religijnie cywilizowane, ludzkie głowy…

Każdy myślący rozumiałby, że wielokrotnie zadawałem niepoprawne tu dla tych przy korycie pytanie, dobrze wiedząc, że zaraz różne wiadomonacyjne modki mnie zbanują, czyli było to na moje życzenie, bo przecież nie musiałem zadawać takich pytań.

I co jeszcze wymyślisz?

1 polubienie

To są już ostatnie podrygi nieharmonijnej, patologicznej, bezmyślnej ludzkości cywilizowanej.

Taaa…który to już raz rodzi się drugi księżyc?

Pewnie nie chciałbyś tego doczekać…

Nadal tu jesteś, więc jak widać kontynuacja „dobrowolnej” banicji jest problemem :frowning:

2 polubienia

Martw się o swoje problemy, bo ja loguję się tylko wtedy, gdy uznaję, że na tym odpowiednio skorzystacie, a przynajmniej ci o konstruktywnym podejściu do mojej osoby.