Zabijanie przez przytulanie?

1 polubienie

ale dzieci uwielbiaja horrory.
a bac to sie powinny innych ludzi, a przynajmniej byc ostroznymi,

2 polubienia

Kościół drży

fakt, ze te pluszaki to taki mily diabelek z opowiesci siostry katechetki. a przytulic sie da.

2 polubienia

Lepiej się przytulić do grubej zakonnicy w DPS

nie zlosc mnie one i miedzy soba bywaja jak siostry w patologicznej rodzinie
co prawda ja az takich przepraw z zakonnicami nie mialam (dwa lata pod rzad wysylali mnie na rodzaj kolonii prowadzonych przez zakonnice w podlodzkich lasach), fajnie bylo, bo poza gongiem na jedzenie i od czasu do czasu jakiejs mszy - te po lacinie znalam na pamiec, ministrantka moglam zostac :wink: to w zasadzie mozna bylo je olewac. ale nie powiem, zeby nie probowaly jakichs podchodow w kwestiach utrudniania nam zycia - ale my z tych co sie wychowywali z kluczem na szyi na Balutach, jak sie ze dwa razy pingwin opiekunka wywalia na pulapce ze sznurka i raz wpadla do rodzaju zamaskowanego plytkiego wilczego dolu to przestala za nami po lesie weszyc. a dzielni czytelnicy Winnetou mieli tam calkiem sympatyczna polanke z szalasem.

2 polubienia

A ja wyrodna matka…kupiłam dziecku szatańska maskotkę :scream::scream:
Pierdzielenie…

Maskotka jak maskotka, ale kolorek tej maskotki? Złe odruchy estetyczne taki z…y różyk może utrwalić :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

2 polubienia

Ty Okonek to się nie chwal, żeś zdemoralizowana :face_with_spiral_eyes: od małego. :frowning: Teraz takie Bałuty są w każdej klasie i grupie prawie.

2 polubienia

Ja zdemoralizowana?
Lekturą podstawowa byl Niziurski. Jak ustrzec się bledow, zeby nie zlapali na goracym uczynku.:wink:
A obecni to trochę inne pokolenie wyjczyków, glupotą sie musi w socjalmediach pochwalic…

3 polubienia

Luksus i rozpusta, klocki drewniane, gry planszowe, albo w kapsle czy gumę, było normalnością. Pluszaki - psy czy niemowlaki ich tępiły odrywając kończyny i oczka

1 polubienie