Żaby i ślimaki też?

To się nazywa być nawiedzonym?
Aż poszukałam jak ta pani wygląda. :wink:
Tłumacz z tekstem sobie radzi

1 polubienie

Kiedy ideologia zaczyna zastępować myślenie robić się groźnie i budzą się demony, W każdej, nawet najbardziej słusznej sprawie. Problem w tym, że dotyczy to wszystkich ideologii.

2 polubienia

Tu jeszcze jest takie francuskie powiedzenie, ze Amerykanin jak nauczy sie odrozniac smak mydla od zoltego sera to bedzie smakoszem.
A ta profesor to zdaje taka co oprocz tego pomyslu z bialym serwisem to z tych co mowia, ze mleko otrzymuje sie ze zgwalconych krow, a mleko ludzkiej matki powinno miec atest.

2 polubienia

Szkoda słów. Lepiej się napić.

2 polubienia

Ta od zgwałconych krów, to nasza eurpoposłanka, Skórek, czy Spórek, jakoś tak, nie pamiętam.

2 polubienia

Sama tego chyba nie wymyslila…

Może i nie, ale nagłośniła, czyli podpisała się pod tym, podczas obrad europarlamentu. Podawała to, jako argument przeciwko piciu mleka, zachęcała do wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt rzeźnych itp.
Jakoś zaistnieć chciała :wink:

3 polubienia

I już otwieram piwo na te rozsądne słowa.

1 polubienie

Opracowania Amerykanki ukazaly sie w 2017 w jakiejs feministycznym czasopismie.
Spurek mogla byc na biezaco :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia
2 polubienia

A … Spurek! Postaram się ją zapamiętać :slight_smile:

3 polubienia

Grażynko, takie cóś, jak Spurek niegodne uwagi naszej jest… Jeju, jak ja się cieszę, wiesz z czego… :stuck_out_tongue_winking_eye: :grinning: :raised_hand:

4 polubienia

Ja też. Mąż wrócił ze szpitala, mam nadzieję, że do tego czasu zacznie chodzić :frowning: Przeklęty ten 2021 rok!
Edit, zacznie, spoko, ale to nie koniec problemów.

1 polubienie

O cholera, nic nie wiedziałem. Przecież ktoś musi mnie o rybach uświadamiać.

1 polubienie

O rybach?
Moze bez osobistych wycoeczek?
A pochwalcie się czymś wesolym, bo mnie cos dolek zlapal ostatnio. Nic mnie nie cieszy.
No moze nowi sasiedzi przez sciane. Trawestujac klasyka z termosem “nie musi byc lepiej, ale bedzie inaczej”

1 polubienie

No cóż, mówisz i masz. PiS jest rządem mniejszościwem… :rofl: :joy:

Ale jeszcze na jakies resztki uciekinierow w niektorych glosowaniach moze liczyc…
Ale dobre i to na poczatek. :smiley_cat:
Kicia zabierasz do Polski, czy zostaje z opiekunami?

1 polubienie

Nie zabieram i z tego było mnóstwo zgryzot. Kiedyś na spokojnie się pogada.

1 polubienie