Zagadki 197 (HZB)

@benasek jedną, ja drugą i wystarczy. Chyba, że by nie wystarczyło, to w rezerwie zawsze jest trzecia… :sunglasses:

2 polubienia

Serdeczne dzięki. :grin: To mi szalenie pomogło. :grin: Doprawdy szalenie. :grin:

3 polubienia

Tak dopuszczam mozliwośc ułożenia zagadek, nawet penosc, bo już są, a nawet rozwiązania .
Zaraz sie zabieram. Szkoda, że autor nie pamięta co mi obiecał ongiś!

2 polubienia

Chodzi we śnie i… pierdzi… :rofl: :joy: :man_shrugging: :innocent:

1 polubienie

Pierwszy mi sie udało chyba. Ale niestety wysilek byl taki, ze musiałam straconą energię uzupelnic obiadem, co z kolei rozleniwilo i o dalszym dzialaniu w tym kierunku mowy nie ma

2 polubienia

przyjemne zagadki, juz gotowe wysyłac bede. A moze wzorem birbanta zadzwonie?
oprócz jednej - po [prostu nie umiem rozszyfrowac tej malenkiej mapki obok Polanczyka. Nie widzę o co chodzi i gdzie jest.

3 polubienia

Ja nie lubię rebusów, dużo czasu mi zabierają.

2 polubienia

Zaliczona???
Co z Tobą? Znowu tego zaliczania wcale nie czułam :thinking: :upside_down_face:

4 polubienia

Tym razem, to przeczytam zagadki i zacznę rozwiązywać jakiegoś innego dnia. Dzisiaj jakaś taka rozleniwiona jestem. Może to po tym zaliczaniu przez kolegę @birbant ? :innocent:

4 polubienia

Nie napisany numer rebusu Antykwy i nie mogę go obejrzeć w oryginale i poczuć jeszcze raz tego klimatu. Oczywiście rozwiązałam, ale to takie … jałowe.
Jak jeszcze raz rebus Antykwy będzie nieopisany, to napiszę na forum jego rozwiązanie. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Poszła paszczówa.

4 polubienia

Zdopingowałeś mnie. Już wszystko mam z wyjątkiem ostatniego obrazka w ostatnim rebusie. Zaraz wyślę, bo zanim skończę pisać, to ten obrazek na pewno mi się wymyśli :stuck_out_tongue:

5 polubień

Ja to bym najchętniej chciał telepatycznie wysyłać rozwiązania, ale zastanawiam się, czy autor jest na to gotowy?

Powtarzam, czy autor jest na to gotowy? :shushing_face:

3 polubienia

Oj to to! Byloby nsjlepsze.

2 polubienia

Też miałem z tym obrazkiem kłopoty. Twój rebus również nieco mnie zakołował. Reszta poszła cugiem.

2 polubienia

Wiedziałem! Wierzyłem, że z koleżanki będą ludzie :grin:

3 polubienia

a dla mnie ten obrazek był oczywisty, w koncu także jestem xxxxxx

1 polubienie

Mietła na chodzie jeszcze? :sunglasses:

2 polubienia

Dopiero wysłałam, bo musiałam ładnie i równiutko napisać. No i ten obrazek oczywiście w pewnym momencie sam się odgadł. Wiedziałam, że tak będzie :wink:
Rebus Antykwy niestety musiałam rozwiązywać tutaj na forum, a nie na jego blogu, bo nie miałam namiarów. Nie lubię tak. Następnym razem nawet nie ruszę. Sama sobie będę rozwiązywała jakie będę chciała na blogu, a nie tu. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Przesiadłam się na najnowszy model mopa

4 polubienia