Zagadki kryminalne/detektywistyczne

No przecież zrobili i to nie raz.
W filmach pełnometrażowych występował min.Jean Gabin a w serialu który był w Polsce występował Jean Richard…Chyba najbliższy moim wyobrażeniom.

Hmm to auto bylo wspolna wladnoscią jej i męża, chcuała mu dokopac, i malym zyskiem sie dzielic.

Zagadki kryminalne Las Vegas? Pamiętam wyczekiwałem kiedyś każdego odcinka, później to spowszechniało. Oczywiście, wszystko tam jest trochę plastikowe i trąci o kicz, lecz problemy kryminalne mogą być jak najbardziej realne. Obsada osobowości, bo chyba za to w większości ten serial się oglądało. No i doszły do tego jeszcze historie z Miami i New York, co zupełnie zepsuło i rozmyło tego typu filmy. Oczywiście, wszystko pod publikę.

3 polubienia

Tu nie o aktora chodzi. Tylko jak Ftancuzi robia serial kryminalny to najlepiej im to wychodzi w koprodukcji, bo sami to tak flaki z olejem. Podkreslam seriale, nie filmy…

Zrobilem kiedyś blisko dwutygodniowy wyjątek na rzecz NCIS Los Angeles.Dla dziewczyny która nazywała się Daniela Ruah.Taka nietypowa uroda…
No I nie wciagnalem się…
To już wole te cykle z Angela Lansbury czy z tym siwym doktorem i jego synem,policjantem.Dick Van Dyke i to się chyba nazywało,“Diagnosis-murder”

3 polubienia

No,nie wiem…
Trochę innego typu ale jednak Arsene Lupin czy trochę zapomniane już,Brygady tygrysa były znakomite.
Pamietam jeszcze ze kiedyś bardzo lubiłem "Komisarza Moulina"ale…zatarło się trochę w pamięci.
Natomiast nigdy nie wciągnęły mnie produkcje niemieckie, typu Klinika w Szwarcwaldzie czy Komisarz Rex…

Oczywiście o Telefonie 110 nie wspominając :joy:

2 polubienia

Rex jest austriacki, potem go przeniesli służbowo do Wloch.
Pozniej sie sklonowal na Niemcy i Polske (jako Alex).
Najdluzej żyjący pies swiata i ciągle w formie.

Daniela Sofia Korn Ruah?
image

Ciekawa uroda i jeszcze ciekawszy zyciorys…

1 polubienie

Nie, nie takie jest rozwiązanie tej zagadki.
Można pytać o wszystko a ja mogę odpowiadać tak lub nie.

1 polubienie

Jeszcze jest jakies nowe CSI, ale z zupelnie inną obsadą . Czy jeszcze to ciągną?

Czy te 1000 ze sprzedazy ma komus przekazac?

Nie

Czy te pieniadze sa tu najwazniejsze?

2
Ta konkretnie suma?

Czy najwazniejsze jest pozbycie sie auta?

Czy chodzi by sprzedac komus konkretnemu kto ma tylko tyle pieniedxy. Taka subtelna forma prezentu?

1 polubienie

Tak,to ona :blush:
Wiem ze ma trochę krwi portugalskiej ale kariery nie śledziłem.
Natomiast wpadłem kiedyś na trop [przez te CSI] Marg Helgenberger…Uważałem ja za “swoje” odkrycie, tym bardziej ze widziałem ja jedynie w 2 filmach i to klasy “b” raczej.Jeden z nich to ekologiczny thriller z młodym jeszcze S.Seagalem gdzie Marg była osamotniona i porzucona"farmerka".Tytułu nie pamietam ale jej gra wydala mi się ujmująca…
I po wielu latach,BANG! Oto jawi mi się w bodaj nowojorskiej odslonie CSI…Taka ciekawostka bo aktorka u nas raczej zupełnie nieznana :wink:

1 polubienie

4x Nie

1 polubienie

Czystej krwi portugalska zydowka, tyle, ze urodzona w Stanach.