Zagadki nr 195

To jest kompulsywne u @joko …święta minęły, do Wielkanocy i wiosny daleko, dlatego robi to. Ona nie umie nie robić nic :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 polubienie

Tee… @joko ja też wiszę na Antykwie. Reszta jakoś poszła, nr 1 jest zajebiaszczyj.

1 polubienie

Przyznam się, że nawet nie wiem z której strony zacząć czytać te rebusy. Czarna magia.

2 polubienia

Wieczorkiem albo jutro pobawimy się na priwie. Zaczniemy od rebusu zrobionego przeze mnie (7), bo jest zawsze łatwy.

2 polubienia

Będę robiła wrzawę na uroczystym ogłaszaniu wyników. W tym czuję się kompetentna. :smiley:

1 polubienie

Dziękuję ale powiem szczerze - łatwo nie będzie. :smiley:

2 polubienia

Mniej więcej znam Twoje możliwości. Poradzisz.

2 polubienia

Dzięki, że we mnie wierzysz. :smiley:

1 polubienie

Maaam Antykwę!!! A Ty? :stuck_out_tongue:

No to wsia zdiełano.

1 polubienie

A ja odwrotnie. Zacząłem od tej 9. Jedno rozwiązanie mam. Jak jest drugie, spróbuję je znaleźć, ale nie obiecuję …
Jak znajdę drugie, może postaram się o trzecie …

2 polubienia

Kotów się spytaj albo Johanka. Oni już wiedzą…

1 polubienie

Ja właśnie też teraz przebłysku dostałam, tylko nie wiem czy prawidłowo. A co tam. Zaraz wyślę.

4 polubienia

Spytałem już, ale Mroczula powiedziała, że za to że kupiłem jej za słaby prezent na Dnia Kota, to mi dziś nie podpowie.
Krówka by podpowiedziała, ale nadal świętuje i ma w nosie moje zagadkowe potrzeby.
Tak więc muszę sam.

5 polubień

Mam i drugie …

Szukanie trzeciego rozwiązania to już wyzwanie, jak zrobię wszystko, może spróbuję …

4 polubienia

Będę robiła Wam kawę a w gorące dni wachlowała dla ochłody. :smiley:

3 polubienia

Już wysłałam :stuck_out_tongue_winking_eye:
Uwielbiam wkurzać tych, co jeszcze nie wszystko zrobili :upside_down_face:

3 polubienia

To my Ci za to wlejemy piwko! :wink:

1 polubienie

6 zrób… i 8… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Mnie piwo wystarczy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Zapisuję - piwo dla birbanta. :smiley:

4 polubienia