Zagadki nr 195

Oglądałem to gdzieś kilka dni temu. I tak nic nie przebije mojej dziwnej istoty sprzed 40 lat … Ale wtedy jeszcze ani netu, ani jutuberów i tiktokerów nie było a i ja sam miałem takie rzeczy gdzieś …

2 polubienia

I już Cię lubię. :+1: Ale kolega @benasek też by reflektował.

3 polubienia

Ja zobaczyłam teraz, bo mi ten portal sam wyświetla ciekawostki w prawym dolnym rogu.

2 polubienia

Odpowiedzi są ogłaszane na forum?

4 polubienia

A dla mnie cydr!

2 polubienia

Tak, za tydzień

1 polubienie

Korekta - piwo dla birbatna i benaska.

4 polubienia

Są ogłaszane za tydzień. A ja już dostałam akceptację autora. :stuck_out_tongue: :joy:

4 polubienia

Uschnę z niecierpliwości. :smiley:

3 polubienia

No tak. Mam kompleksy …muszę postudiować rozwiązania, bo nie mam natchnienia wcale…:frowning:

1 polubienie

Szczęściara … Ja jak zwykle zrobię z 500 błędów i z litości autor w końcu coś tam zaakceptuje, bo ile można takiemu jak mi odpisywać?

3 polubienia

Będziemy razem rozwiązywały, więc nie uschniesz. Ale nie teraz, bo teraz na forum jest towarzystwo. Jak forum zamilknie i będzie smutno, to wtedy sobie porozwiązujemy.

3 polubienia

Nunu, Ty przecież słowne rozwiązujesz całkiem nieźle. Bierz się na razie za słowne.

3 polubienia

Aaaale oszukaniec jesteś :joy:

3 polubienia

Jesteśmy w tym samym klubie z tym, że ja patrzę na wszystko jak cielę na malowane wrota. :smiley:

3 polubienia

Ja oszust? ja potrafię zrobić więcej, ale się przecież nie przyznam …

No to fakt, oszust jestem … Wydało się :face_with_peeking_eye:

2 polubienia

Joko, siłą własnego umysłu pokonam to wyzwanie.
Chyba. :smiley:

2 polubienia

W tym samym klubie i na tej samej drabinie jesteśmy wszystkie już od dawna :smiley:

1 polubienie

Oszust i oszukaniec to dwa różne określenia :wink:

1 polubienie

Jak ja zaczynałem, to tylko było be i geee… I wszyscy się ze mnie śmiali …

Wtedy ja sobie pomyślałem: Poczekajta, już ja się tak wprawię, że ja się będę śmiał …
I teraz tak ich pantropami gilgoczę, że ci kwiczą i kwiczą … Ale na razie dzielnie rozwiązują …

2 polubienia