Zagadki nr 205

O 21 będziecie jeszcze kontaktować? :wink:
Słyszałam, że jutro ma być chłodno, więc może ugrzej parę piwek dla kolegi :smiley:

3 polubienia

To znaczy, ze czeka Cie pandemonium?

2 polubienia

Na razie wsadziłem do lodziarni. Ale by nie być zaskoczonym, spojrzałem, czy instalacja grzewcza działa odpowiednio, bo może kolega będzie chciał mnie zaskoczyć, względnie zrobić kawał i zażądać sobie piwo w ukropie …

3 polubienia

Co do smazenia to krewna tulipana jest szalotka. Da sie usmazyc, choc lepsza narynowana

1 polubienie

Mam nadzieję, że zadzwonicie do mnie i powiecie czy piwo pijecie zimne czy ciepłe :smiley:

3 polubienia

Oj tylko nie próbujcie pytania dlaczego mnie tam nie ma?

Może jakaś transmisja na żywo?

3 polubienia

Ukrop? U mnie dzis bylo 33 w cieniu.

Zadzwonimy, z góry (dołu też) przepraszamy jeśli będziemy ględzić nieortograficznie. Koleżanka powinna zrozumieć, że czasem chmiel powoduje to, że człowiek zamiast żółć powie rzuudź. Ale zrozumia-a? Zrozumia-a…
I o to chodzi, o to chodzi … :grin:

3 polubienia

Otruc @birbant chcesz?

1 polubienie

Żeby go struć musiałbym wlać tonę syropu truskwiawowego do ździebka piwa …

On się na to nie nabierze …

2 polubienia

Nieortograficznie ględzić? Ale nie za mocno, bo mój telefon może wybuchnąć z dezaprobaty :upside_down_face:

2 polubienia

Masz watpliwosci.? Piwo sie podaje zwykle w temperaturze odpowiedniejj dla gatunku. Wyjatek stanowi piwo na kaca, nie polecam :wink::rofl:

1 polubienie

Jak Ty to odgadłaś? :roll_eyes: :smiley:

1 polubienie

Ale my naprawdę zadzwonimy, przynajmniej ja nie żartuję a jak znam birbanta to on też nie. Tak więc masz jak w banku, że te nasze głosy (no mój to już w ogóle… aż nie chce kontynuować) usłyszysz.
Tylko się nie wymiguj, że akurat będziesz na jakimś raucie względnie wernisażu …
My zrozumiemy, poczekamy … :grin:

2 polubienia

Byle sie piciem z żółwiej skorupy nie skonczylo

1 polubienie

Przygotowałem misę … :grin:

To na wypadek sporego pragnienia. Myślę jednak że 2 litrowe kielonki wystarczą …

1 polubienie

Syropem truskawkowym?paskudztwo.
Skuteczniejsze byloby - wisnia lub brzoskwinia :wink:

1 polubienie

Ja jutro tylko w godzinach bardzo przedpołudniowych (a nawet rannych) będę na flumarku, a potem to już w domku. :smiley:
Mam nadzieję, że nie żartujesz i że ten bank to bardziej pewny niż obecne polskie.

1 polubienie

Gdyby jednak bank zbankrutował, daj tylko sygnał, wnet sprowadzi posiłki z pozostałych planet Galaktyki i się szybko odbuduje.
Zadzwonimy wtedy niezwłocznie :grin:

3 polubienia