Zajmuję się nie tym co trzeba

Zanim pis zaczał ostro przeginać i putin szaleć niesamowicie to człowiek* miał jakieś hobby.
Teraz za często oglądam wiadomości w telewizji i przeglądam internet aby śledzić na bieżąco sytuację gospodarczo-wojenną.Później mówię-> Conradus opanuj się.To ci na zdrowie nie wyjdzie.Nie masz wpływu na to.Idź lepiej na forum i połaź po tematach typu moda i uroda…Odprężysz się i wyluzujesz.
Więc idę odpocząć na Pytamy i co…włażę znowu w politykę.A podświadomość mówi: Tu gupi jakiś czy co,polityka to jedne wielkie zuo.
Tyle omnie…!
*człowiek-to o mnie (przyp.autora)

4 polubienia

Mam podobnie i podobnie jak Ty próbuję od tego uciec. Uciekam w hobby, ale i tak wracam.

5 polubień

Musimy wziąć się w garść i zmniejszyć trochę na początek te nasze ułomności.Może się uda…

1 polubienie

No pewnie, że się uda.
Trudno siedzieć i nie wiedzieć, co się na świecie dzieje, ale bez przesady :wink:

2 polubienia

Mam to samo. Ino wiadomości, wojna i kryzys. Bo to nas otacza i to nas dotyczy. Trzeba by wyłączyć Internet. W sklepach i na mieście też gada się głównie o wojnie i energetyce. I polityce bo właściwie mamy już kampanię. Nawet dzieci w podstawówce o tym pier*ą.
Moje najczęściej odwiedzane strony mówią wszystko. Większość to wiadomości
:pensive:

4 polubienia

Nic sie mie martw. Swiat zawsze byl upolityczniony.
Teraz to najgorszy etap wojny. W ktora strone sie szala przewazy? Na razie stan zawieszenia i nerwowe ruchy szaleńca.
Na spacerek, jakies hobby, dobry obiad?

1 polubienie

He he he… a po spacerku do komputera sprawdzić, co znowu putin wymyślił, po obiedzie trzeba zobaczyć, kto jeszcze ruskich dezerterów nie wpuści, potem sprawdzić, czy ktokolwiek jeszcze wspomaga Ukraińców i co oni ostatnio zestrzelili, a za chwilę, jeśli się chciało wypić spokojnie kawę, to się z tą kawą przyłazi do komputera żeby sprawdzić czy Chińczykom nie znudziło się jeszcze kołysanie putina.
I tak w kółko…
Nawet nie mam kiedy poczytać o Megan i Harrym, albo dlaczego kochankę Antka Królikowskiego wywalili z pracy (przeczytałam, bo bym osiwiała z ciekawości) :wink:

2 polubienia

Oj…to Wy też tak macie? Ten schemat? I jeszcze wk…rzenie mnie zbiera, co ten jeden karypel chce z ludźmi zrobić :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Do jakiego komputera??? Ja to sprawdzam podczas spaceru, na smartfonie.
Obiad zjadam spokojnie :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Ja wszystko w komputerze na porządnym, dużym ekranie, siedząc wygodnie w foteliku i słuchając jakiejś muzyki w tle (na youTube). Podczas spaceru nie da rady, bo ja spaceruję głównie po sklepach (najczęściej od półek do kasy) :wink:

3 polubienia

A ja nerwowo, zeby nie ujrzeć zdjęcia karypla strasznego na gębie :scream:…a tam już newsy L gdzie się podrapał, gdzie będzie chrapał a czy wyjechał a czy gdzie atom mu odpadnie.
Widzę też pewną analogię między ruskim jadącym n fronr a sobą w pracy też nie przeszkalają i też robisz rozpoznanie walką. I nie znasz końca…
Idę spać :kissing:

1 polubienie

Na dużym ekranie twarz putinka taka jakaś ładniejsza się wydaje.Też idę spać bo wciągam się za bardzo w to…Pewnie zanim zasnę jeszcze o danych technicznych czołgów będę myślał.Nara Wam…!
Do jutra :slight_smile:

4 polubienia

najpierw gadali o covidzie, teraz o wojnie ciągle
mnie to też bardzo nudzi

Nudzi? Mnie przeraża świadomość, do jakich zbrodni może dopuścić się człowiek. Jakby II wojny św. było mało :frowning:

1 polubienie

Po II wojnie nastapil postęp. Moze nie na tak masowa skalę, ale poziom okrucienstwa wzrasta wraz ze srodkami technicznymi.

1 polubienie

Pamiętam, kiedyś mając nawet 30 lat, zupełnie nie rozumiałem i nie interesowałem się polityką. Teraz widzę jaki to był błogosławiony czas. W międzyczasie odkryłem wiarę i znowuż to był piękny czas.
Później w końcu wygrało po Smoleńskiej tragedii Pis, i co? I to też był błogosławiony czas.
W międzyczasie poznałem forum amerykańskie Q and A na microsofcie, i to też wciąż świetny czas. I tak po zamknięciu tego wolnego forum american version, trafiłem na tą polską naszą wersję pytamy.pl

Tak sobie teraz myślę, że nie ma życia doskonałego na tym świecie.