Zajrzy tu Vercia?

Żyj nam sto lat i dlużej. Na razie zafundowaliśmy Ci taką “salkę”. Jak będziesz chciala żeby coś dorzucić - mów śmiało: dorzucimy :heavy_heart_exclamation: :heavy_heart_exclamation: :heavy_heart_exclamation: :heavy_heart_exclamation:
Mocne całusy Verciu :heart:

wyróżniony tekst

6 polubień

Trzeba ja wywołać: @vera223 !!!

4 polubienia

Racja, no to chórem: VERAAAAAAAAA !!!

2 polubienia

Wszystkiego najlepszego dla naszej młodej koleżanki. Najpierw zdrowia, pomyślnego ukończenia studiów, wymarzonego chłopaka i spełnienia innych marzeń.

5 polubień


I z torcikiem odpowiednim do tej salki

4 polubienia

Mniemam ze to czas urodzin?
No to jednak odkorkuje to greckie wino… :slightly_smiling_face:
Juz wczoraj mnie korciło.
Wszystkiego najlepszego!!!
I czego dusza zapragnie!Choćby i takiego laboratorium :kissing_smiling_eyes:

5 polubień

Dziękuję wszystkim! :heart:

5 polubień

Niech NFZ będzie z tobą.

3 polubienia

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie abyś się pochwaliła na który kierunek studiów w końcu się zdecydowałaś. Ten obrazek @elsie wygląda jak sala tortur, podejrzanie. Ale to nieważne, jak są urodziny to niech będą życzenia.
Zdrowia, zdróweczka, sukcesów w nauce, wiele przyjemności w tym scovidowanym świecie, no i abyś uszczęśliwiła jakiegoś przystojniaczka.
Chyba że wyznajesz taką zasadę jak Jan Kaczmarek który śpiewał: muszę najpierw skończyć studia albo zdobyć jakiś zawód.

5 polubień

Ogólnodostępny. Wieczny student.

1 polubienie

Czesto bywa skonczyc studia a potem zdobyc jakis zawod…

2 polubienia

Przyłączam się do życzeń. Zdrowia, szczęścia w życiu osobistym, zawodowym / ukończenia szkoły / spełnienia marzeń. Po ludzku żyj szczęśliwie, niech troski cię omijają. A sala oby mi nie była potrzebna

Tutaj było" sama ne wiem gówniana mam wiedzę wiec pokażę sie na pytamy a może zrobie jakiś kieruek?
Za 3 lata szukajcie panny w biedronce., na kasie.

1 polubienie

Po medycynie to raczej nie na kasie, chyba, ze specjalnosc psychiatria (bo z klientami biedronki trzeba ostroznie)

2 polubienia