Zakaz nagrywania i fotografowania policjantów w akcji

Hit czy kit?
We Francji protesty z tego powodu. Ziobro też chce tego przepisu.

1 polubienie

Kit.

4 polubienia

ZOMO wraca?

1 polubienie

Nie wiem czy kit. Na dziś policjanci już przekraczają wiele swoich uprawnień czyli bezkarnie łamią prawo. Bezkarnie bo ich zwierzchnicy nie stawiają im zarzutów, wprost przeciwnie, swoimi wypowiedziami ich wspierają. Przecież to jest proste domino, to będzie samorzutnie eskalować. A jeżeli wśród funkcjonariuszy znajdą się osobnicy (a znajdą się) o skłonnościach sadystycznych?

4 polubienia

Chodzi mi o sam fakt zakazu fotografowania.

2 polubienia

Czy nie widzisz tu niejakiego podobieństwa: ZOMO - ZIOBRO?

1 polubienie

Fotografowanie/nagrywanie to tylko fragmencik z większej całości możliwości.

3 polubienia

Zgadza się. Ale ja wyraziłem swą wątpliwość, co do samego zakazu. We Francji takiego nie ma, dlatego według mnie, to jest kit. Wcale nie wykluczam, że takowy zechcą wprowadzić. Ale to tak łatwo nie będzie.

2 polubienia

Jak to łatwe nie będzie? Po prostu zaczną karać. Prawo im do tego nie jest potrzebne (co pokazuje rzeczywistość).

2 polubienia

Pomyliłem temata. :rofl:

1 polubienie

Ziobro to przypadek kliniczny czlowieka chorego na władzę

3 polubienia

Niestety to nie pojedynczy przypadek.

4 polubienia

To istnieje nadzieja, ze zagryzą sie miedzy sobą?

2 polubienia

Cholera wie, ale raczej kit…

1 polubienie

Shit.

1 polubienie

Jeśli ludzie mają prawo obserwować, to powinni mieć też prawo rejestrować. Czyli kit.

1 polubienie

Jedno z drugim nie koniecznie jest tożsame. Jest wiele sytuacji ograniczających możliwość utrwalania na urządzeniach do tego służących widoków które możemy zaobserwować.

1 polubienie

Matrix?

Matrix RAID 1+0

I bardzo dobrze… Nie było by już tych youtubowych pajaców czy innych ojców z dziećmi trzymającymi kamerę w ręce i udając ofiarę policjanta czy kogoś komu zależy na sprawiedliwości, a tak naprawdę chodzi o zwykle prowokacje popularność hejt na policję wylądowanie frustracji i co tam jeszcze XD