Założyłbym się, że nie potraficie sobie wyobrazić pociągu o długości 600 km,

No i jeszcze galernicy napędzali wiosła słabszymi rękoma, podczas gdy ja przewiduję używanie silniejszych obu nóg jednocześnie.

A napiszesz nam jaką prędkość rozwijały galery? Poza tym to akurat złe porównanie, gdyż 1 KM jest w stanie poruszyć największy ciężar właśnie po wodzie. Przy pojazdach kołowych sprawność tego napędu spada dramatycznie ze względu na większy opór.

2 polubienia

A wiesz, że na wodzie potrafią być prądy przeciwne, które galery musiały pokonywać, także wiatry? Przy korzystaniu z kół liczy się efekt momentu obrotowego, czego nie ma w środowisku wodnym.

Poza tym, @Bingola, nie musielibyśmy tak oszczędzać na korzystaniu z ludzkiej mocy wibracyjno-mięśniowej, bo nawet jeśli do napędu PPB wykorzystywalibyśmy pracę 100 tys., a nawet i miliona pracowników, to i tak opłacałoby się to wszystkim.

Czy jakąś piramidę na swoją cześć też planujesz wznieść po środku HMP? Bo niewątpliwe należy ci się jako zbawcy ludzkości

Każdy powinien być skromnym, bo pomysły które nam przychodzą do głowy, mógł ktoś nam je wysyłać. Ty też masz w tym swój udział, większy od innych.

1 polubienie

Potrafię to sobie wyobrazić i nie rozumiem dlaczego inni mają z tym problem.

Ludzi będzie mniej bo zostaną ci którzy jedzą harmonijne owoce z drzewa, reszta zniknie samoistnie spadając do otchłani diabłów… albo jej się w tym pomoże.

5 polubień

@anon78353551, tą wypowiedzią zasługujesz na wielką miłość wszystkich.

1 polubienie

Dziękuję ale nie sądzę żebym w tym wcieleniu zasługiwała na coś więcej niż patologiczną niemiłość. Jestem bowiem na marnym etapie człowieczej samicy.

2 polubienia

Jesteś wspaniała.

Poszperalem troche w internecie.
Najdluzsze pociagi os9bowe maja dlugosc 600m,zasiln
Ane sa dwoma lokomotywami,kazda z silnikiem o mocy 4000KW,w sumie 8000KW.
A wiec pociag dlugosci 600km,1000 razy dluzszy wymagal by mocy8000 0000 KW,co w przeliczeniu daje 10 876 973KM
Czyli kazdy z pasazerow musial by wytworzyc moc prawie 11KM
UFFF jak goraco)))

1 polubienie

A wiesz, @Leone_Marco, że uczeni naukowo obliczyli i wykazali, iż trzmiele nie mogą latać? A latają. Jak będziesz wierzył uczonym i wykształciuchom, to będziesz taki sam ograniczony, jak oni.

Napewno,nie bede wierzyl Tobie
Wiesz mam wyobraznie,i to glownie ona i nie pozwala wierzyc w mrzonki.

No i gdzie te miliony wysiadających wyjdą? Gdzie pójdą? Zapewne pójdą szerokimi jak kanał La Manche chodnikami do równie ogromnych kawiarń, sklepów czy równie szerokich pięknych, wspaniałych budynków użyteczności publicznej. Wszystko będzie piękne, wspaniałe, harmonijne. Bla bla bla … Kuźwa człowieku, co ty za brednie tu piszesz!
Tak z innej nieco beczki. Ta choroba jest znana medycynie jakby co …

3 polubienia

No i wszystko jasne))))

2 polubienia

Proroku ty moj.
Na dobra sprawe to ja sam sohie nie wierze,a co dopieto komus.
A juz prsepowiedmnie wkladam na polke,ponizej Andersena.
Jezeli ktos wyliczyl,ze trzmiel nie powinien latac,powinien kopac rowy,a nie byc naukowcem.

2 polubienia

@benasek, tylko kompletny de-il tak zdiagnozowałby ludzką działalność. A de-ilizm to jest znana jednostka ułomności umysłowej, która może się przytrafić każdemu, także tobie, mnie i @Leone_Marco. Ułomność jest rzeczą ludzką, i nikt z nas nie jest doskonały.