Zamykają nas powoli

Powoli…On i wychowanie???
Ten partyjny bojówkarz jest ledwie pare tygodni ministrem wiec nawet gdyby bardzo chcial,nikogo by,jak piszesz,“nie wychowal”.
Nie dopisujmy historii bo zaraz bedziemy lustrzanym odbiciem pisdzielców!

2 polubienia

Źle mnie zrozumiałeś :sweat_smile:
Chodziło mi o system edukacji w ostatnich 20-30 latach, a nie w żadnym wypadku o Czarnka, jego nie posądzałabym o wychowanie kogokolwiek, chyba że paru nazioli.

2 polubienia

Napisalas wyraznie ze,“cos mu sie udało”…
Nie mowiac o tym ze zaczelas od jego nazwiska.

@collins02, @vera223, dajcie spokoj z tym czlowiekiem. Nie wiem z jakiego szamba prezes takich ludzi wyciaga, ale pod tym wzgledem ma talent.
Tylko moglby ich nieco wykapac i wywietrzyc zanim na stolku posadzi.

1 polubienie

“nasz system edukacji nie jest najlepszy, ale ja osobiście ze względu na protesty uważam, że coś mu się właśnie (wraz z innymi nakładającymi się na to czynnikami) udało - udało mu się (…)”
Wydawało mi się, że to zdanie jasno sformułowane, ale może faktycznie jest jakaś nie najlepsza składnia w całej wypowiedzi. Edytuję i uściślę, żeby nikt nie myślał, że jakiekolwiek (pozytywne) zasługi przypisuję temu osobnikowi :wink:

Czarnka? Z KULu, przy okazji prezes być może wyłapał go z jego wystąpienia o “bzdurach o jakichś prawach człowieka” :wink:
Nie mogę pozbyć się jego porównań z małopolską kurator oświaty Barbarą Nowak, bo niedługo przed podaniem, że on będzie ministrem edukacji, pojawiła się petycja o odwołanie pani Basi ze stanowiska. Ludzie tam pisali, żeby uważać, bo może po odwołaniu zostać np. ministrem edukacji :wink:
A potem zamiast niej pojawił się ON, kilka razy gorszy, a myślałam, że to niemożliwe :slight_smile:

2 polubienia

Po prostu poruszyłaś dwie sprawy za jednym zamachem.
Jako ze system edukacji od bardzo dawna leci na morde,ciekawsze wydawalo mi sie "sądzenie"tego najprawdopodobniej,taliba.
Poki co jednak,zanosi sie na zło a nie ze zło sie juz stało.

W tym covidowym balaganie jest szansa - co prawda dzieciaki rok jak nie lepiej systematycznej nauki i kontaktow z rowiesnikami straca, ale jest szansa, ze padnie metoda nauczania rownamy do najslabszych.
A niektorym rodzicom to uprzytomni, ze nie szkola, a oni sa odpowiedzialni za potomstwo?

1 polubienie

To i tak dobrze, mógł apelować o protesty pod prysznicem lub na klopie… :rofl:

2 polubienia