Zamykają nas powoli

Morawiecki: 5000 dodatkowych przypadków covida z powodu protestów… Uprzejmie prosimy o protesty w sieci…

4 polubienia

Wiadomo bylo, ze na Tuska juz sie nie da, to bedzie wina protestow. Kobiet, studentow, dzieci, pedalow i innego elementu wichrzycielskiego.

2 polubienia

A czego się spodziewaliśmy po Morawieckim? Przecież on nie ma żadnych zasad… nawet tych, do których zmusza innych.

4 polubienia

Dzięki Jarek.
[*]

1 polubienie

Z powodu protestów wszyscy mieszkańcy WYMARLI!!! JA to oglaszam :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

1 polubienie

Tną gałąź, na której siedzą.

4 polubienia

Na / od /sobotę zapowiadają więcej ograniczeń, mniej finansowych bo posły mają biedę - wpływy muszą być

Doniesiono mi ze biskup Gądecki za cale zło obwinił…Netflixa.Tzn. opuszczanie religii w szkole i zasilanie protestów…Tak to zrozumialem :innocent:
Ciekawa rzecz…
Jak ludziom humor poprawia szukanie"winnego".A jak juz znajdą to syndrom Macierewicza :exploding_head:
Jedna z najwiekszych róznic miedzy nami a resztą Europy,jawi mi sie w tym ze my [Polacy],wyjatkowo bardzo sie NIE LUBIMY.Tomaszewski mowil o tym prawie 50 lat temu,po Wembley i chyba nic sie nie zmieniło…

4 polubienia

Pisałem już o tym.

O Tomaszewskim czy Gadeckim??? I gdzie?

O Gądeckim. A gdzie? Już nie pamiętam w którym pytaniu.

Czarnek uważa, że to z winy zgnilizny systemu edukacji czy jak to tam leciało.
Może i nasz system edukacji nie jest najlepszy, ale ja osobiście ze względu na protesty uważam, że coś mu (systemowi edukacji, nie Czarnkowi) się właśnie (wraz z innymi nakładającymi się na to czynnikami) udało - udało mu się wychować pokolenie, które na dużą skalę wykazuje się jakąś aktywnością obywatelską i mimo narzekania na moją i moich młodszych kolegów roszczeniowość, przynajmniej nie jest bierne.
A że pan minister wolałby marionetki, które da się przekupić ochłapami, to już nie moja wina :slight_smile:
I obawiam się, że z kościołem (celowo z małej litery) w Polsce jest podobnie - mało mu zależy na aborcji, ale bardzo zależy na bezwolnych owieczkach.

5 polubień

Czarnek w dawnych latach to by se nadawal na komisarza ludowego.
Zreszta PiS takich ludzi niestety ma wiecej.
Z poswieceniem godnym lepszej sprawy demontujacych demokracje.

1 polubienie

Świetne porównanie.

Ale Jarosław Haszek też był komisarzem ludowym u bolszewików w Rosji. Gdy zobaczył na czym to polega, uciekł do Czech, czyli wrócił na łono i przez 2 miesiące nie trzeźwiał.

1 polubienie

Tylko dwa miesiace?
No ale on byl pragmatyczny Czech. :laughing::joy:

1 polubienie

Twierdził później, że był tym komisarzem o 2 miesiące za długo.

Nie on jeden dal sie na piekne idee komunizmu nabrac.
Tylko nie wszyscy do bledow sie przyznaja.
A niektorym z ta “komisaryczna wladza” bylo i jest dobrze.

1 polubienie

A Hemingway?

Mial ciezkie dziecinstwo, co wiele by tlumaczylo. :wink: