Zanim wydusze z siebie to co mi na sercu od wczoraj zalega

https://www.youtube.com/watch?v=2Pc0GEsD9mM

Eric Clapton w bluesie Roberta Johnsona,“Kind Hearted Woman”.Rok 2004 i to byl faktycznie,znakomity album z utworami ulubionego autora Erica.
Wracam do tej plyty coraz cześciej.Czuć tutaj autentyczny entuzjazm,cale serducho włozone w to granie…
R.Johnson sypal bluesami za życia jak malo ktory genialny twórca.To nie sa utwory do zapomnienia,mimo bluesowych ograniczeń.
Clapton pokazal to w zaskakujący jak na rok 2004,sposób.Szacunek,entuzjazm,wirtuozeria…
A tu konkretnie o bardzo przewrotnej kobiecie ktora oczywiscie zakrecila facetem :innocent:

3 polubienia

O ja prdl!!! Genialne!!! Nic już więcej nie powiem.

2 polubienia

Ty powinienes miec te plytę!
Moze sie myle ale wydaje mi sie ze to cos idealnego dla Ciebie!

1 polubienie

Na pewno nie mam. Słuchałem Claptona i Santanę od pierwszej połowy 70. Ale tego utworu sobie nie przypominam. Gdybym to słyszał, nie zapomniałbym.

Tak, ten utwór jest dla mnie idealny. Już trzeci raz leci.

2 polubienia

Ha,ha…Wiem.Mialem na myśli jedynie to ze idealnie pasujecie do siebie :innocent:

2 polubienia

Maesteria. Ty już się dawno nauczyłeś, co lubię.

2 polubienia

I dlatego troche sie boje koncowego efektu po tym co zamierzam napisac.
Ale trudno.Widzialem wczoraj jeden z najlepszych dokumentow dotyczacych kariery muzycznej,obyczajowej,rozrywkowej…
Jest sens o tym pisac tutaj?

1 polubienie

Dla mnie tak. Myślę, że jeszcze pare osób to zainteresuje, np @Bingola i @Devil

I już ich sprytnie “zwerbowałem”… :grinning:

2 polubienia

Nie zdradze i zrobie to.
Bedzie rozczarowanie ale juz to tutaj przerabialem z najmniej spodziewanej strony [na starym forum] :innocent:
Tylko musze sie skupić…

2 polubienia

Pisz, co Ci w sercu gra.

1 polubienie

Napięcie rośnie :sweat_smile:
Rozmyślileś się?

1 polubienie

Coś ci na pięcie rośnie? :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Huba.

1 polubienie

@collins02 czekamy na wyznanie, pożegnanie i gorzkie żale. Nie śpij :stuck_out_tongue:

Juz wszystko dawno napisane ale nie sądzę…No dobra.Jak znajdziesz to Twoje.