Zanim zmierze sie z Ciarą

Jak ten czas leci…Juz prawie 3 lata od nagrania tej plyty…Lindsey Buckingham i Christine Mc Vie…A wlasciwie prawie caly sklad Fleetwood Mac bo nie ma tu tylko Stevie Nicks…
Plyta sloneczna i jak to zwykle bywa w ich przypadku,pop rock na światowym poziomie…
Od razu poddałem sie gdy uslyszalem In My World…Po prostu śliczne!

3 polubienia

Ty masz szczęście że niegdy nie spotkasz tajfunu Jarosława. W Polsce szaleje on od 2015. I przybiera na sile.

3 polubienia

Jak to nie???Jestem w domu co miesiac albo czesciej.

1 polubienie

Słusznie. Kaczyzm szkodzi przy częstszym kontakcie.

Moge sobie pozwolic na to by miec to na codzien w doopie b o zadbalem o to juz dawno temu.Ale zal mi ludzi i tego co sie z nimi dzieje.
Zal mi wlasciwie calego sklóconego społeczenstwa.Tym bardziej gdy widze jak malo potrzeba do zgody narodowej w innych krajach.

1 polubienie

To nie dotyczy UK. Cyrk z brexitem był godny wojenki polsko polskiej.

Nie wiem co masz na mysli,mowiac"nie dotyczy UK".A niby kogo?
Tylko oni,mimo klotni i halasu oraz chwilowego kryzysu rzadowego,wyszli z tego jak chcieli i na dzisiaj jest spokoj oraz absolutna cisza w prasie.

1 polubienie

Uwaga, uwaga u mnie wlasnie coraz bardziej sztormowo.image
co ja niestety tez odczuwam…

Złap się piorunochronu.

1 polubienie

Fleetwood Mac and Christine McVie.

.i mimo sztormu znów świeci Słońce.

1 polubienie

Jest troche szumu u mnie, ale to wynika z demografii (angielscy emeryci) i problem Gibraltaru, gdzie do pracy codziennie dojezdza kilkanascie tysiecy ludzi z hiszpanskiej okolicy.

1 polubienie

Prawda ale juz nie u mnie…Szykuje sie jakies inferno a ja szczesliwie juz w pracy,caly i zdrow.

1 polubienie

@collins02
I na rowerze jechales?
Jezeli tak, to masz szczescie, oby sie nie zumienilo jak z pracy wracac bedziesz!

1 polubienie

Zawsze na rowerze.Nie dopuszczam juz nic innego bo to moj systematyczny trening.No i za darmo :slightly_smiling_face:

3 polubienia