Zapłacilibyście 10 tys. zł za zaszczepienie przeciw stresowi, wydłużające

Harmonijne stworzenia są jak wywyższane przez JEZUSA dzieci.

1 polubienie

Super filmiki. Obejrzałem z wielką przyjemnością.

1 polubienie

Mógłbym podobnych pokazać na kopy…

1 polubienie

Bez ludzi też rekiny wcale nie miałyby różowo. Wciąż jedzenie trzeba na bieżąco upolowywać, ogarniać relacje z innymi przedstawicielami gatunku itd.
@Bingola tasiemce świetnie by sobie poradziły, pewnie zaadaptowałyby się do innego gatunku jako żywiciela ostatecznego.
Lepszym przykładem byłyby zwierzaki typowo domowe i wręcz stworzone przez ludzi-psy i koty mam tu na myśli, zwłaszcza psy.
Nikt mi nie wmówi, że pies wyewoluowałby bez udziału człowieka i że pies bez człowieka jest szczęśliwy (chociaż oczywiście ze złym człowiekiem też nie jest, ale szczęśliwe psy widziałam tylko z dobrymi właścicielami, a nie jako psy bezdomne czy schroniskowe).

Rekiny nie muszą polować, wystarczy jak będą zbierały z miliardów te ryby, które będą kończyły swe żywoty. Psy czy koty nie muszą być z ludźmi szczęśliwe, bo ludzie to przygłupowi dominanci.

Nie przekonują mnie twe argumenty. Na terenie zoo jest zakaz wprowadzania psów, ogrody są zlokalizowane z dala od komunikacji miejskiej, a ludzie z reguły są od zwierząt oddaleni, jak zwierze nie towarzystkie to nie podchodzi i basta.