Zapomnij przez chwilę...

…jaki gatunek muzyki uwielbiasz najbardziej, o tym jak stateczny jesteś w życiu codziennym, wyobraź sobie siebie na plaży o wschodzie słońca ,obok Ciebie On/a , chcesz poczuć wiatr we włosach, radość i spełnienie.
Jaki utwór wybierzesz ?

4 polubienia

Hard rock i metal.

1 polubienie

Żadna przyjemność z tą plażą. Znając nas to byśmy przegapili wschód słońca śpiąc a potem stwierdzili że zimno i się stąd zawijamy.

1 polubienie

Nigdy bym na to nie wpadła, to mnie zaskoczyłeś … wrrrrrrrrrr
jakiś taneczny “kawałek” znajdziesz ?

Zero romantyzmu, niech Was drzwi ścisną :sleepy:

2 polubienia
1 polubienie

Polubiłam babeczkę od czasu Funhouse, dobry wybór @Bocca-Lupo .

1 polubienie

Ja też ostatnio ją lubię, a ten utwór szczególnie :wink:

1 polubienie

Przyznam się bez bicia, liczyłam na Wasze propozycje, takie jakich nie znam ,a w ucho wpadnie :))))

1 polubienie

Taneczny? Wolę na plaży coś takiego:

3 polubienia

@Devil, to już jakaś propozycja, taniec może być wiesz, taki przytulas jeden na jeden :wink:

1 polubienie

Dokładnie. Naszym szczytem romantyzmu jest fakt, że pali się teraz świeczka na stoliku.
Rozkoszujemy się ciszą, a 22 to zaraz czas na książkę

1 polubienie

Ostatnio słucham tego :sweat_smile:

1 polubienie

Nie przepadam za wschodami jakoś …
Ale gdyby to był mój magiczny zachód, to chyba ten kawałek, który pierwszy wpadł mi do głowy teraz, to ten :slight_smile:

2 polubienia

Roots reggae, to chyba widać słychać i czuć. Nie mam ulubionego kawałka, ale kilka.
Oprócz reggae słucham folk, muzykę elektroniczna, nie pogardzę dobrym rockiem i pop rockiem i wszelkie tego typu odmiany. Jednak rytmy reggae słychać u mnie każdego dnia. Wyobrażam sobie, co myślą o tym moje koty. Pewnie to, że tak w każdym domu jest a jest tak pewnie w jednym na 100 …

2 polubienia

@Bocca-Lupo, druga piosenka często jest nadawana w naszym radiu 90, taneczna bez dwóch zdań :)))

1 polubienie

O tak, a choreografia jest zarąbista :wink:

1 polubienie

@Aszka_J, czepiacie się tego wschodu, zachodu, plaży wrrrrrrrrrrr
dajcie cholera coś pobudzającego do życia :stuck_out_tongue_winking_eye:

@benasek , jak wiesz, znam Twoje klimaty , oczywiście w małej pigułce, nie zapomnę naszej 1 rozmowy przy muzyce
Gentleman & Beenie Man - Still Around [Official Video] - YouTube

1 polubienie

:rofl:

2 polubienia