Zapraszam na quiz środowy

KLIK
Mój wynik – niemal kujoństwo, 11/12 - źle zawartość alkoholu.

5 polubień

Obylo sie bez kujonstwa 11/12, tez sie na tych procentach alkoholowych wylozylam. Ale “piwo bezakoholowe” i różne shandy to trucizna…

5 polubień

9|12 Powyżej, to już stan kujonizmu jest zdecydowanie, tak więc, niech @okonek nie łudzi się nadzieją… :stuck_out_tongue:

Drugi raz na kuskusie mnie wyłożyło się, a ponadto, spartoliłem flagę i zawartość alkoholu.

4 polubienia

7/12
Kuskus… błąd, a wczoraj jadłam :rofl:
Inne błędy usprawiedliwione.

4 polubienia

Pojawi się @collins02 i znów mi dupę skopie, co stało się już, poniekąd, tradycją… :grinning:

2 polubienia

Na Bloomie się wyłożyłem ale nic dziwnego bo nie czytałem.
Wynik 11/12 uważam za przyzwoity.

4 polubienia

Ja zaczelam czytac, ale jakos tak sie stalo, ze ksiazka gdzies sie zagubila. Na szczescie…

2 polubienia

Jejuu…! I jeszcze @Antykwa mnie bije… :rofl:

4 polubienia

9/12 a zle kuskus,ludolfina[?] i alkohol.To ostatnie to błąd minimalny ale jednak…
Ostatnie tylko drogą eliminacji…
Pod quizem jest"dyskusja"na temat style w sztuce greckiej…@birbant nie czytaj bo dostaniesz zawału :joy: :rofl:

4 polubienia

Przepraszam @birbant że się ośmieliłem. image

3 polubienia

Przegrywam tylko z najlepszemi… :grinning:

3 polubienia

Obawiam sie, ze ja juz jestem w stanie przedzawalowym bo nieopatrznie poczytalam komentarz o ludolfinie i blazonowaniu.
W dyskusje o stylach architektonicznych juz nie wnikalam.

3 polubienia

O blazowanie pytanie, to łatwizna… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

zalezy dla kogo… ta latwizna :thinking:

2 polubienia

No przecież!

2 polubienia

Nigdy nie slyszalem o zadnej ludolfinie i nie ukrywam tego.Ale zeby sie rzucać na styl klasyczny,z wszelkimi mozliwymi pretensjami w głosie to juz nawet wesołe nie jest.

3 polubienia

Tego na lekcjach plastyki w szkole podstawowej kiedys uczyli…

1 polubienie

I dodawali w liceum na polskim.W moim przypadku,dość obficie.

1 polubienie

Ludlfina to raczej teraz ciekawostka, choc wlasciwie zapomniana.
A podejrzewam, ze jakbys zapytal o zlote lata (zwiazanego z powstaniem nazwy) uniwersytetu w Lejdzie, to butelke lejdejska, ktora tam ponoc wynaleziono, a przynajmniej wynalazek usprawniono i upowszechniono wiekszosc tych rozwiazywaczy skojarzylaby z flaszka nieznanej wodki.
Niby tez jest w stanie sponiewierac, a nawet zabic :joy:

3 polubienia

O butelce to nawet ja slyszałem :slightly_smiling_face:Widocznie trafilo mi sie byc na tej lekcji :joy:

2 polubienia