Zapraszam na Quiz środowy!

Bingola, myślisz, że jak nam lajki dałeś, to Tobie się upiecze? Też jesteś kujon. Nikomu nie darujemy a przekupić się nie damy :wink:
… no chyba, że masz w pobliżu zbędnego Snickersa :joy:

2 polubienia

Mam ciacho

3 polubienia

Ciacho? Hmmm… Oj, kusisz…
Będziemy musiały to przedyskutować i zrobić dwuosobowe głosowanie, że jesteśmy tym razem trochę ustępliwe jeżeli ciacho smaczne :wink:

2 polubienia

Musi być SMACZNE!!! Tylko co na to Bingolowa… :joy: :joy:

2 polubienia

No jak to co? Ucieszy się, że nie będziemy nazywały bingoli kujonem. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Ależ oczywiście. Jeszcze ciastko przygotuje… :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Co tam ciastko, lato idzie, sezon na lody :slight_smile: :rofl:

3 polubienia

Albo na zimne piwko. A najlepiej to na mrożoną pepsi wlaną do szklaneczki z whisky. Pycha!

3 polubienia

Loda może zrobić wyłacznie obsługa!!! :joy:

1 polubienie

Jaaa? Kujooon? To nie ja, to @Bingola jest tem pilnem uczniem. :grinning:

2 polubienia

Oba żeście takie same!!! :money_mouth_face: :rofl:

2 polubienia

:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Sama jesteś taka sama. :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Jak ze mną nie chcesz to jezdem sama… :sob: :joy:

2 polubienia

Zaraz, zaraz. Ja czegoś nie rozumiem. O co tu właściwie chodzi z tymi quizami?
O czystą rozrywkę? O sprawdzenie swej wiedzy? O kompromitowanie się niewiedzą? O świecenie wszystkim dookoła znakomitym rezultatem niezależnie od faktycznego wyniku? A może o krycie się ze swą wiedzą aby nie stać się kujonem w oczach innych?
Oczywiście nic z tych rzeczy, może poza tym pytaniem o rozrywkę. Chyba chodzi o to aby pogadać, posprzeczać się, podyskutować. Rozruszać towarzystwo i nie pozwolić aby klawiatury zaśniedziały.
A Wasze zdanie dyskutanci: @elsie, @joko, @birbant, @Bingola i kto tam jeszcze uczestniczył?

5 polubień

11/12 błąd w symbolu fizycznym

3 polubienia

Jakbyś mnie nie znał poczciwy Antykwo. O powygłupianie się mnie rozchodzi i śmieszność. :grinning:

4 polubienia

Antykwa, już Cię rozgryzłam. Pewnie masz komplet i zastanawiasz się czy możesz się bezpiecznie przyznać :wink: Możesz! Ciebie nie będę przezywała kujonem :joy: Nie chcę się narazić :stuck_out_tongue: :wink:

2 polubienia

@Antykwa w moim przypadku, o kompromitowanie się niewiedzą :rofl:
Skoro już pytasz.
Lubię kiedy Quiz pojawia się podczas mojej obecności na forum, tak na gorąco pyknąć.
Odleżany już nie ten sam.

2 polubienia

Efka. odleżany też jest ok. Nie pleśnieje tak szybko :wink:

3 polubienia