Zapraszam na quiz wiedzowy "Zemsta Bingoli" :)

3 polubienia

6|10 i już wszyscy wiedzą na kim Bingola się zemścił.
Tendencyjno - mściwe pytania, to: mięczaki. deser, rejestracja i waluta Słowenii.

Kto ma więcej niż 6,
to kujonem jest… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

faktycznie msciwy jestes… 10/10
rejestracja na czuja, bo tam sie nic kupy z tymi literami jak dla mnie nie trzyma i sie sprawdzilo.
co do orla to jest subiektywne ze strony orla to skierowanie glowy…
a w ogole to mi narobiles apetytu na omułki.
a niestety na swieze trzeba poczekac do wrzesnia.

2 polubienia

a jak ktos ma 10? to juz piwem nie poczestujesz pod te mieczaki? deser byl prosty, choc jedna z pozostalych potraw czasem tez jest tak traktowana, a moja babcia robila ja swietna.

2 polubienia

Dzięcioł jesteś i tyle… :grinning:

2 polubienia

akurat nie byl to zlosliwy test, sportu, wojewodztw poza jedna rejestracja i geografii Afryki ze szczegolnym uwzglednieniem stolic nie bylo…

2 polubienia

Dobra dobra… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

7/10…Ta “zemsta"przypomniala mi pewna przyprawe hinduska z…RPA o nazwie,“zemsta tesciowej”.Gaszenie pożaru w gębie oraz circa 15 minut na kibelku :slightly_smiling_face:Nikogo swego czasu chyba to nie omineło :upside_down_face:
Zle mieczaki,numer rejestracyjny i"wartość długości dnia” ktorego to terminu chyba nie rozumiem.Podchwytliwe to ostatnie ale spotkalem sie z tym kiedyś.

3 polubienia

To i tak masz lepszy wynik ode mnie. Mnie ten quiz nie podszedł. To ostatnie wiedziałem.

2 polubienia

Nie podpowiadaj!
Tu akurat znalem nazwisko choc oczywiscie w pierwszym odruchu myślałem ze ktos obcy mi,grał gościnnie w…Maanamie :rofl:

2 polubienia

Cos nie moge przewinąc pytania. Ale nic to. 9/10 źle Kramik ( ?) . A co do orła to oczywiście zgadywane gdyz nie okresliles o czyje prawo/lewo chodz - mnie czy orła.

2 polubienia

Nic podobnego.Pytanie jest,w ktora strone patrzy orzeł.A wiec przyjmujemy punkt widzenia orła :slightly_smiling_face:

2 polubienia

@collins02, dzień każdego dnia ma inną długość - latem jest dłuższy, zima krótszy. Chodziło o sumę wszystkich 365 dni w roku. Odpowiedź, niby zaskakująca, jest przecież logiczna.

2 polubienia

Sume wszystkich dlugosci dnia???365 dni z ktorych kazdy ma inna dlugość…Ciekawe kto to policzy :upside_down_face:

chodzi o to ile czasu w sumie jest widno.
liczyc nie trzeba, wystarczy pomyslec. Ziemia zima nie kreci sie wolniej :wink:

3 polubienia

Logiczna ( to chyba najlatwiejsze pytanie było)

2 polubienia

9/10. Tutaj wiedza raczej nie była potrzebna jako taka. Trzeba było chyba logicznie myśleć i wczuwać się w odpowiedzi. W sumie tylko jednego “fuksa” miałam - tzn strzał w zupełną niewiadomą, (drugi strzał niestety się nie udał), a tak, to wszystko jest jakieś takie, że się wyczuwa bez jakiejś tam wiedzy. Bingola, znowu mi się Twój quiz podoba, mimo, że nie mam kompletu. Fajny jest i nie wkurza specjalistycznymi pytaniami z jakichś konkretnych dziedzin wiedzy. Lubię takie.

3 polubienia

@okonek pisała ten test. :wink:
U mnie 7/10, deser, waluta i tablice, ale w Polsce nie mieszkam, więc skąd miałem wiedzieć, że jakieś nielogiczne wymyślili… :wink:

2 polubienia

Nielogiczne tablice? :upside_down_face:to delikatnie powiedziane
A testu nie pisalam.
Choc nie wiem czy w koncu czegos nie wymysle? O katedrach na przyklad?
Albo modzie damskiej?

2 polubienia

Np. o katedrze prawa na UJ? :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie