Zapraszam na QUIZ wiedzy o lotnictwie!

4 polubienia

Ojciec szybownik i lotnik, brat też, więc nie mogło być inaczej - komplet
Też uczyłem się latać na szybowcach.

3 polubienia

I wybrałes boks? Dziwię ci się!

Ja tylko pasazer z nadzieją, ze pilot ma instynkt samozachowawczy
14/15 troche wiedzialam, troche postrzelalam z działka pokładowego a licencje pilota skojarzyłam z opwiescia kolegi @birbant, no bo co by ten czlowiek tam robil gdyby szybowce czy inne latadelka go nie interesowaly?

4 polubienia

Trochę wiedziałam, a trochę strzelałam 11/15.

2 polubienia

A tak lubie samoloty… 5…

4 polubienia

Boks był już wcześniej. Kurs szybowcowy odbyłem gdy miałem17 lat. A pierwszy trening bokserski, 12.

1 polubienie

1 polubienie

@birbant , dzięki Tobie znałam odpowiedź na przedostatnie pytanie :grin:

2 polubienia

Chodzi o pana Sznuka. Tak, pisywałem na starym Pytamy, że przyjaźnił się z moimi rodzicami i gościł u nich.

2 polubienia

I teraz już się piwa z kolegą @Bingola nie napijesz , bo zdradziłeś prawidłową odpowiedź :stuck_out_tongue:
Tak.

2 polubienia

Z kolegą @Bingola piwo jeszcze niejedno wypiję. Podejrzewam, ze więcej uczestników już nie będzie w tym quizie. A szkoda.

2 polubienia

Dziwisz się , trzeba być omnibusem żeby znać odpowiedzi , łatwe nie było , u mnie więcej strzałów.

2 polubienia

Bo większość zna się za to na polityce. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Bo to wiedza powszechnie znana , stale w tv aktualizowana :wink:

1 polubienie

Co do samego quizu, trudny według mnie nie był, ale, zgadzam się, że dla nieinteresujących się może stanowić problem. Ciekawe, jak @Bingola sobie poradził, bo wyniku nie podał?

2 polubienia

Jak mnie w Quizach i zagadkach nie widać , znaczy , że sobie nie poradziłam :wink:

1 polubienie

Parę quizów tu zapodano, że miałem ze dwie dobre odpowiedzi.

1 polubienie

Ja dobrze “szczylom” :wink:

Sznuk przyjaźnił się też z moim wujkiem z czasów radiowych

2 polubienia