Zapraszam na wymarzony przez wszystkich quiz o siostrach. :)

A jak ktoś nie zrobił quizu o braciach, to ZAPRASZAM TUTAJ.

3 polubienia

11/12 i znowu to samo :roll_eyes:Zle mam Lidie i Lizję…Siostry Fox drogą eliminacji co problemem nie bylo.
Natomiast mam zastrzeżenie do sióstr Pointer.3 odpowiedzi byly prawidlowe a brakuje z uwagi na ich pierwsze dwie plyty,slowa"jazz".Trafilem prawidlowo bo wybralem to o czym sie dzisiaj mowi w takich przypadkach a co,zeby bylo weselej,ma najmniej wspolnego z prawdą

2 polubienia

Tak, masz rację co do Pointer Sisters, ale znów to samo, najgorsze jest wymyślanie błędnych odpowiedzi, bo zawsze coś tam może komuś pasować. Dałem jako właściwą odpowiedź najbardziej charakterystyczny i najczęstszy gatunek dla tego zespołu.
W każdym razie - GRATULACJE!

1 polubienie

Dziekuje i…Ok. to nie dramat bo dzisiaj wszystkich czarnych wrzuca sie do tego wora.I jesli chodzi np. o Alicje Keys to ok.
Ale Pointerki zaczynaly od jazzu,3 i 4 plyta byly skrzyżowaniem rocka i soulu a wsrod kompozycji,numery Steely Dan I Springsteena…A potem wraz z plytą “So Excited” to juz tylko disco i soul.
Pozniej nie sledzilem zbyt dokladnie bo praktycznie zniknely z list przebojów.

2 polubienia

10|12 Źle siostry Pointer i Trzy Bliźniaczki. Co do Pointer, to byłem przekonany, że śpiewały pop i soul, a popu nie było w wersjach więc zdurniałem.

1 polubienie

Zastanawiam sie czy byc optymistka, bo przeciez polowe wiedzialam?
6/12

2 polubienia

Jak sie patrzy na powodzenie jednego z najfajniejszych quizow w ogole,to mozna byc jedynie pesymista…

1 polubienie

Bez przesady, bywały ciekawsze!

A mi sie sa m pomysl bardzo podoba.I az sie prosi o ciag dalszy.Tylko dla kogo :thinking:

1 polubienie

Ciąg dalszy? Czyli? Słynne teściowe? :rofl:

2 polubienia

Coś wymyślę.

Zrobie sobie go jutro, bo dzis mi sie ten quiz nie otwiera. Poczytam za to sobie o siostrach i jutro strzele maksa …

A bedzie tez test o siostrach i braciach razem? :thinking:

3 polubienia

Masz na mysli kazirodztwo?

1 polubienie

Kazi? Ja nie Znam zadnej Kazi!

A swoja droga moglbys zrobic :smiley:

Ojciec Kazimiery Szczuki to Kazirodca!

3 polubienia

Już cztery teściowe mam na quiza… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Swoje?

2 polubienia

Swoich miałem dwie. Wystarczy, aż nadto. :crazy_face:

A na poważnie, to już mam w głowie dwie ze starożytności i dwie z polskiego średniowiecza.
Już zakuwaj o teściowych… :joy:

Jak chcecie, to Wam swoją dołożę. Ale ostrzegam: nie była jakoś specjalnie wredna, tylko całkiem normalna. :wink:

2 polubienia

To mam już piątą. Bingola się załamie… :crazy_face:

2 polubienia