Zaraz będzie tu druga Japonia

powiedział podobno ostatnio prezes. Jak oglądałam reportaż z Syberii z zapadłej wsi ros. to widzę pewne analogie, ale wszyscy znamy temat to już nie będę …a i było tam coś o tym, że z tego powodu Niemcy coś tam :confused:
I w ogóle to proponuję, żeby dzieci były uczone przez żołnierzy i policję to taniej wyjdzie skoro i tak mundurowi są tak potrzebni i umieją zarządzać tłumem.

Wałęsa też drugą Japonie obiecywał.
Komorowski zrealizowal
Szoguna juz mamy.

1 polubienie

Ja to nawet się miejscami czułam jak gejsza, co zaraz popełni karojisatsu albo to drugie od pracowania. I ta poddańczość w miejscach pracy…prawie jak samuraj :confused: Nawet bombą nam grozi taki jeden.

E tam…sam se na łeb chyba spuści przegryw :slight_smile:

1 polubienie

A żebyś wiedziała, że są potrzebni. Ty się nie boisz co będzie jeśli Ukraina nie da rady???

1 polubienie

Boję. Ale boję się też, że z tego materiału nie będzie fachowców :confused:

To teraz kolej na drugą zieloną wyspę.
Może zamienić się we wsypę… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Wyglada na to, ze presesowi pomyslow brakuje, albo?
-ten, ten, no jak mu ta bylo? No ten kolega…
-Alzheimer?
-No wlasnie! Alik kot!

@birbant ja bym chciala drugi Madagaskar. Tam jednego blizniaka od razu do lasu wynoszą.

2 polubienia

Dawniej prezes mówił o drugim Budapeszcie. Teraz Japonia mu się marzy. Niech się zdecyduje.

Moim zdaniem gdyby nie unijne środki i członkostwo w NATO to albo bylibyśmy teraz ruskim landem albo biedną zagrodą Europy.

3 polubienia

Wybieram zagrodę.
Rusoland juz przerabialiśmy.
Ostatnio mnie zaskoczyło życzenie Ukraińców - pojechal konwoj ochotników, żeby przetransportowac matki z dziećmi (te jeszcze zostaly, bo bez srodkow) ze strefy przyfrontowej do Mołdawii. Z zamowien? Wiadomo pieluchy, podpaski, smoczki, ubranka i… grzechotki dla dzieci?

1 polubienie

A dziecko też potrzebuje rozrywki …i tak niewiele chcą, bo grzechotka to nie ajfon

Tylko, ze tu o grzechotki ciezko, lata temu wycofano ten rodzaj zabawki ze względu na bezpieczeństwo - zawartość jak dzieciak gszechotke rozwali może byc szkodliwa. Drobne elementy.
Pojechaly pluszaki i gryzaki.

1 polubienie