Żarty :D

Cześć :slight_smile: Czy macie jakiś żart, który za każdym razem Was śmieszy? Jak tak to jaki? A przy okazji ciekawe czy ktoś mnie pamięta :wink:

7 polubień

Cześć, ja pamiętam :slight_smile:

2 polubienia

Nie jeden. Sami Swoi to coroczna pozycja świąteczna. Mimo możliwości zacytowania całego filmu z pamięci, zawsze śmieszy,

3 polubienia

Dla mnie nie do pobicia “Alternatywy 4” i “Poszukiwany poszukiwana”. Czesc, ja Cie nie pamietam… (niestety).

2 polubienia

Kevin sam … :rofl:

2 polubienia

Jestem wzrokowcem.Avatar nic mi nie mowi ale…Byc moze przy starym,bym skojarzyl…
Wszyscy podaja filmy zamiast żartu to i ja sie nie będe wyłamywal.
“Pół żartem,pól serio”,“Tootsie” a wsrod polskich Miś,Alternatywy-4,Seksmisja…

4 polubienia

Och,zapomnialam o “Tootsie”!!! :slight_smile:

2 polubienia

Tydzien temu oglądalem chyba po raz 20-sty:)))

2 polubienia

Tez bym obejrzala! :slight_smile:

1 polubienie

Niesmiertelne hiszpanskie komedie z lat 60 z Alfredo Landa, ktory pomimo to, ze grywal w powazniejszych filmach kojarzy sie z chlopkiem roztropkiem w baskijskim berecie z antenka, platonicznym milosnikiem pieknych kobiet, najlepiej wyzwolonych Szwedek i takim macho - sandafula przy zonie despotce.

2 polubienia

Chyba nie znam ale jakos od razu przypomnial mi sie Fernandel…

2 polubienia

Fernandel to inny typ humoru.
Powiedzialabym miedzy nim a komediami z Landa to taka rozmica jak miedzy brandy francuska i hiszpanska :yum:

2 polubienia

Czy pamiętam ? Mam Ciebie stale na wyświetlaczu :grin:

2 polubienia

Usmialem sie z samego imienia)))

1 polubienie

Żarty się skończyły! :wink:

1 polubienie

:astonished:

1 polubienie

I poznajesz?
Bo chyba nick nie ten

2 polubienia

Co się stało Atka?

2 polubienia

Nic, tylko dziwie sie ze sporo z was pamieta a ja jakos nie moge skojarzyc tego uzytkownika

2 polubienia

Pamiętam, bo ma charakterystyczny nick i z nim związany awatar, taki sam jak na starym pytamy.
Ja jestem wzrokowcem i jak mi umknie nick zawsze pamiętam awatar.

3 polubienia