i jeszcze się z nim sfotografował. Taki diabelski rodowód ma Polska. Kto to taki, jak myślicie?
Nie wiem kto to, ale to nie dla mnie…
To I.M. I-wsza osoba II-RP.
Piłsudski? xd
Prezydent… I. M.
No już wiem… Dopiero później przeczytałem twój komentarz do elsie…
Ciekawe czy Komorowski zdobył kiedyś taki okaz.
Kurczę…
Myśliwy. Pokot.
