Zauważyłem że w mojej nowej pracy

… toalety są za wysoko zamontowane i siedząc na niej nawet ja, będąc wysoki, nie czuję się komfortowo… Myślicie że zdobędę sympatię wśród współpracowników, zgłaszając ten problem do natychmiastowej korekty?

4 polubienia

Ja to samo zauważyłem w Austrii. W iluś tam miejscach zawsze klop był dosyć wysoko. Co kraj to obyczaj.

2 polubienia

Co kraj to obyczaj? Ogólnie nigdy nie zwracałem na to uwagi… Dopiero w tym przypadku poczułem że coś jest nie tak.

1 polubienie

Ja też tego tematu nie zgłębiałem, ale nie bez powodu ludzkość wymyśliła optymalną wysokość montażu ceramiki sanitarnej, czy wyłączników ściennych. Wystarczy małe odstępstwo, a już człowiek zauważa, że coś mu nie gra.

2 polubienia

jak juz zamontowali to tego nie zmienia
a pewnie niekomfortowo, to zebys za dlugo na “tronie” nie siedzial…

2 polubienia

Austria to jeszcze ma problem kibelkow “z poleczka”. to jest dopiero dyskomfort…

2 polubienia

A to ty sikasz na siedząco? XDD
Ja w pracy jedynie sikam. To drugie zostawiam aż wrócę do domu. W pracy się nie sra podobnie jak w szkole. Obciach :wink:

1 polubienie

Sikanie na siedzaco jest zdrowe

1 polubienie

Ciota!!!

Ja się tak właśnie zastanawiam bo sikanie na stojąco brudzi. Krople lecą na ścianę a poza tym często na samym początku kiedy ciśnienie jest największe zdarza mi się zasikać obrzeże muszli.

1 polubienie

U nas też kiedyś tego było całe mnóstwo. Fachowo to się nazywało „miska ustępowa z lustrem". Skuteczność spłukiwania zerowa. Obecne miski są tak ukształtowane, że nie potrzebują dużo wody do spłukania, czyli jednak nie ominął ich postęp techniczny. :wink:

1 polubienie

wiem, taka byla w lazience mojego dziecinstwa.
ale z takimi samymi - no moze masz racje, jakos szybciej sie splukiwalo - spotkalam sie wlasnie w Austrii.
a ja zapachowiec…:roll_eyes::nauseated_face:

1 polubienie

Zaproponuj, dodatkowo możesz podać argumenty na temat fizjologicznego wypróżniania się, a do tego zaproponować to:
image
To jest stołek toaletowy.

1 polubienie

Nie obciach co można jakiś syf złapać po niektórych brudasach

1 polubienie

W pracy masz pracować, a nie się komfortować :slight_smile:

3 polubienia

oj tak, ale czasem nie ma innego wyjscia.
nic tylko nosic ze soba spryskiwacz z lizolem :smiley: i wlasna rolke papieru.

W Niemczech tak niestety jest
Mnie to bardziej przeszkadza bo jestem od smoka mniejsza
Musialabym zazalenie wniesc o dyskryminacji osob o niewielkiej dlugosci (bo tak w ogole to jestem wielka!)

2 polubienia

Kiblow może nie będą demontowac to takie stołki się załatwi.

1 polubienie

no shit…

Manifestacja w obronie praw osób niskich (wzrostem)? Przyłączam się :slight_smile:

No ale,jesli tak jest,co robi reszta?