Zauważyliście, jak sprzedajna, wiadomonacyjna modka usuwa moje

Jesteś jasnowidzem że wiesz co ja myślę? I to moja sprawa co myślę to czy ktoś daje na zbiórki to również jego sprawa i jego pieniądze

Doceń, że cię nie zbanowała.

1 polubienie

W Hiszpanii jest tydzień tolerancji LGTB i święto w Pamplonie :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Jeśli usuwa moje wartościowe tematy, to nie zależy mi, czy mnie zbanuje.

Aaa, to ciekawe…

2 polubienia

Trzymamy kciuki za twoja życiową szansę nawrócenia a ty tu takie rzeczy piszesz :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

H. jest niezmienny1 :joy:

2 polubienia

Przyjęliśmy cię prawie do swojego grona i w swoje ramiona a ty tego nie widzisz :crazy_face:

1 polubienie

Jestem sensowną i bardzo wartościową koncepcją teoretyczną, nad którą warto popracować w praktyce.

Nawet Benasek specjalnie odstawił na chwilę niemowlę od ojcowskiej piersi, żeby cie przyhołubić słownie.

2 polubienia

Może kiedyś się Wam odwdzięczę, choć miliardy moich diabłów podskórnych stanowią sporą siłę przeciwną moim dążeniom, a ja leniwy i wygodnicki jestem.

Ja mam dobre serce, nawet jedna moja szefowa tak powiedziała…niestety są tacy, którzy to wykorzystują :face_with_raised_eyebrow: i nie bądź jednym z nich. Bo się nie wstawię w twojej sprawie. Więcej :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Chyba jednak wolał swoje niemowlę.

Aaa, tym razem jesteś koncepcją czyli pojęciem. No to mamy CUD! :joy:

2 polubienia

Kloles zaplesnial i taki z niego ser typpu roqefort :rofl:

2 polubienia

Mam propozycje - kolega @benasek potrzebuje odrobine przestrzeni, podobnie jak mama mlodego.
Nie utrudniajmy im życia

1 polubienie

Chyba pleśń pojawiła się bardzo wcześnie :joy: