Zauważyliście, jak sprzedajna, wiadomonacyjna modka usuwa moje

rzetelne, oświecające teksty, w tym te, w którym miejscu Polacy powinni być dumni z bycia Polakami, po zamordowaniu holenderskiego dziennikarza śledczego?

Tak i jesteśmy jej za to dozgonnie wdzięczni.
„Rzetelne, oświecające” :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Nie, ale coś takiego może ci się przydać do ćwiczenia się w pokorze.
Zawsze myślimy, że jesteśmy kimś lepszym, etc. Przychodzi czas, żeby nam przypomnieć, że nie jesteśmy doskonali.

3 polubienia

Moje posty są bardzo wartościowe i oświecające. Nie mnie taka sprzedajna, wiadomonacyjna modka robi wielką krzywdę usuwając moje teksty, lecz poszukującym mądrości osobom.

Twoje oświadczenie o doskonałości twoich postów świadczy o tym, że przed tobą jeszcze daleka droga.

2 polubienia

Chcesz, to zostanę twoim mistrzem duchowym, żebyś lepiej radził sobie w życiu na forum pytamy.

2 polubienia

W internetach nic nie ginie. Wiadomonacyjna modka nie usuwa tych oświecających tekstów, tylko lokuje je w miejscu, gdzie poszukujące takiej mądrości osoby, łatwiej będą mogły je znaleźć. W miejscu tym tych osób jest aż za dużo, jednakowoż mądre teksty trafią do szerszej rzeszy.
Manewrami wiadomonacyjnej modki w żaden sposób nie została naruszona własność intelektualna (broń bosze). Mądre i oświecające teksty w dalszym ciągu opatrzone są pseudonimem artystycznym autora, a wszystko po to, by nie było żadnych niedomówień oraz nikomu niepotrzebnych oskarżeń.

.nie ma tego złego…

2 polubienia

Obraz

3 polubienia

Harmonik, jesteś w stanie zrozumieć te odpowiedzi na Twoje pytanie?
Będziesz w stanie wyciągnąć z tego wnioski czy ten problem Cię przerośnie?

4 polubienia

Harmonik Ty wcześniej na pytamy byłeś tym co pisał o tym jak to harmonijnie trzeba żyć i odżywiać się tylko owocami ale tylko takimi co spadły same z drzewa?

4 polubienia

:joy: :joy: :joy:

Harmonia, harmonijność życia jest podstawą prawidłowej jego organizacji. W jego ramach ludzie powinni się odżywiać harmonijnie, czyli dojrzałymi, słodkimi owocami.

A dlaczego uważasz, że rybcia jest sprzedajna i wiadomonacyjna???

1 polubienie

Dlatego, że usuwa wszystkie najwartościowsze, oświecające moje posty.

Wypis z sanatorium?

No bo u nas w kortytarzu żarówka się przepaliła, więc modka daje te posty mi do oświecania korytarza :smiley:

5 polubień

Najgorsze, że nie wiem, co napisaliście o zbiórce na Bayraktara, który ma pomóc w zapobieganiu wyzwolenia nas przez r-kie.

Z tego co widziałem nie było odzewu pod twoim postem zanim temat harmonika zniknął

1 polubienie

Znowu?!

3 polubienia

Mylisz się, zapewne celowo.