Zauważyliście, jak szybko usunęli stąd moje pytanie, czy dalibyście głowę,

że ta rzekoma pandemia COVID-19 nie jest mega oszukaniem ludzkości, jako że szczepienia to wynalazek ostatniego wieku, a bez nich do naszych czasów przez tysiące wieków dotrwała ogromna większość milionów gatunków Przyrody, w tym ludzie?

Kto miałby tak oszukać ludzkość? Ano może być taka grupa kochająca władzę i pieniądze bardziej, niż mądrość i prawdę.

Musisz się pogodzić z tym że jesteś człowiekiem i postępu nie unikniesz.

1 polubienie

Ani myślę, bo to oznaczałoby moją akceptację nieharmonijności i patologii ludzkiej.

Bez obaw userze @harmonik. W harmonijnej przyrodzie nic nie ginie.
Twoje pytanie

czy dalibyście głowę, że ta rzekoma pandemia COVID-19 nie jest mega oszukaniem ludzkości, jako że szczepienia to wynalazek ostatniego wieku, a bez nich do naszych czasów przez tysiące wieków dotrwała ogromna większość milionów gatunków Przyrody, w tym ludzie?

w nieskończonej ilości serwisów Pytamy-online, jakie istnieją w światach równoległych, NIE ZOSTAŁO USUNIĘTE i ma się zgoła dobrze.
Wielce prawdopodobnym jest, że w wielu z nich rozwinęła się burzliwa dyskusja, w której nie wiedzieć z jakiego powodu, autor pytania nie bierze udziału.

2 polubienia

Nie rzuciło mi się w oczy…

Pytanie powtarza sie w tylu wersjach w tyn serwisie, ze w swiatach rownoleglych szukac nie trzeba :joy::joy::joy:
A kolego @harmonik zaczynasz martwic mnie swoja krwiozerczoscia i zamilowaniem do hazardu - ciagle chcesz czyjejs glowy?

1 polubienie

To są sondaże badające priorytety społeczeństwa.

Ale to az glow spoleczenstwa chcesz?

I ten jeden głos oddany w sondażu przez jego założyciela, zresztą, jest priorytetem społeczeństwa. :roll_eyes: :shushing_face: :rofl:

2 polubienia

Jeśli nie wierzący w mega oszustwo z tą pandemią mieliby rację, uzyskują nieśmiertelność, a jeśli nie mają racji, tracą wszystko.