Zauważyliście już jakieś problemy na YouTube?

Macie reklamy? Używacie blokerów?
Ja póki co na telefonie problemów nie mam. Firefox + ublock załatwiają sprawę. Z poziomu przeglądarki oglądam. Nie apki. Nie wiem jak jest na laptopie bo dawno nie używałem.

1 polubienie

Tak rzadko korzystam że nic nie zauważyłem.Raz na miesiąc jakiś film,częściej wyszukuję stare nagrania dla innego forum…I to wygląda tak jak wyglądało…

1 polubienie

Reklamy to juz byly.
Jakby ich teraz wiecej?
No to mam czas kanapki i herbatę zrobić. Z pozostałych “zdobyczy cywilizacji” korzystam raczej rzadko, więc co mi tam.
Za kilka tygodni znajdą się kolejne adblocki i spirala zbrojeń trwać będzie.

1 polubienie

Mam byle jakiego blockera w przeglądarce,który coś tam blokuje ale nie wszystko.Najlepszy jest uBlock Origin.
Na Facebooku też ma być podobnie z tymi reklamami.
Tyle,że płacąc za internet nie mam zamiaru jeszcze tego robić dla każdej platformy typu youtube czy fb…
Gazety jak się przegląda to już coraz więcej z nich chce pieniędzy za dokończenie czytania artykułu lub utworzenia konta u nich.Nie ze mną takie numery :wink:

4 polubienia

Zamiast przegladac gazety, jak juz musisz to zaprenumeruj sobie serwis PAP.

1 polubienie

Używam takich sposobów, że zarówno na laptopie jak i smartfonie reklam nie widzę i nie mam zamiaru ich w przyszłości oglądać.

Przez ok. pierwsze 20 lat internetu ich specjalnie za dużo nie było. Nie były na początku tak nachalne i w takiej ilości. To teraz taka schiza z tym … Nie zamierzam tyle płacić, bo gdybym zaczął wszystkim platformom, które odwiedzam płacić by nie oglądać reklam, to bym na sam internet nie zarobił. YT z tymi cenami przegiął.

2 polubienia

Blokerze! dodaj mi skrzydła!
Niech nad martwym wzlecę internetem
W rajską dziedzinę ułudy:
Kędy zapał tworzy cudy,(…)
Chyląc ku monitorowi poradlone czoło,
Takie widzi świata koło,
Jakie tępemi zakreśla oczy.
Blokerze! ty nad poziomy
Wylatuj, a okiem kamerki
Ludzkości całe ogromy
Przeniknij z końca do końca!
:wink:

2 polubienia

Dodam do tego, że coraz więcej rzeczy w Internecie jest niedostępna bez konta i/lub aplikacji.

2 polubienia

Gdyby szaleńcy zaczęli szaleć z tymi reklamami,to najwyżej założymy temat o tym jak obejść te ich szaleńcze innowacje.

2 polubienia

Ja rozumiem, że czasem trzeba, że to, że tamto, ale kuźwa .Była tak, że co 3-5 minut reklama! Przekonałem się o tym kilka razy, gdy musiałem o zgrozo nie na swoim kompie bywać.
Nigdy! Wolę nie wchodzić na takie strony.

3 polubienia

Jak to nie? Pamiętam, że kilkanaście lat temu na stronach internetowych było mnóstwo reklam w formie wyskakujących okienek. Te okienka potrafiły mieć niewidzialne tło na całą stronę i miewały krzyżyk, który nie od razu się pojawiał lub uciekał od kursora. To była najbardziej irytująca forma reklamy.

5 polubień

To musiałeś chyba złapać jakiegoś wira. Ja też tak miałem z 10 lat temu, ale to było po tym jak podpiąłem jakąś cholerę. Gdy ją wykurzyłem z reklamami się uspokoiło, tzn były, ale zdecydowanie mniej.

3 polubienia

Byly takie reklamy, to nie byl wirus swirus, a swiadome działanie programistów. Do dzis w smartfonie trzeba ustawiac blokade wyskakujacych okienek.

2 polubienia

A ja mam pocztę na wp.Jeżeli się tam reklamy zablokuje dobrym blokerem to wszystko miga i lata…Trzeba wypośrodkować aby było ich troszkę tylko.Dostosować filtry bo można zablokować a poczta się nie wyświetli.
Co do youtube to od 2-3 dni podejrzanie gładko i szybko chodzi i brak reklam.Może to mój bloker się zaktualizował albo coś kombinują.

1 polubienie

Kumpel mnie dziś z UK odwiedził, ten ma YT bez reklam. Ma VPN i płaci 2 funty na miesiąc za premium YT bo im wcisnął, że mieszka w Argentynie.

3 polubienia

Tak. Problemy pojawiają się na chromie. Jest komunikat: wyłącz blokera albo weź wersję premium. Albo albo. Na przeglądarce z Microsoft bez problemu. To wszystko na kompie. Na telefonie mam apkę i reklam nie blokuję.