Zauważyliście objawy dogorywania tego świata patologicznego gatunku ludzkiego,

te rozszczelnienia instalacji gazowych i wybuchy gazu, oraz trzęsienia ziemi?

Jeśli chcecie znać moje rady, wypada porzucić jedzenie mięsa i ryb z mordowanych myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych, pod każdym względem lepszych od ludzi, stworzeń.

A tak po ludzku i “fejsie” zagadałeś, echhhhhhhh

1 polubienie

Nie załapalem clou Twojej wypowiedzi, @anon75849589

1 polubienie

Ja Ciebie nigdy nie rozumiem @harmonik :wink:

1 polubienie

A co chcesz tym miesem uszczelnic instalacje gazowe i zrobi amortyzatory,dla plyt tektonicznych?

1 polubienie

Są Istoty Wyższe, obserwujące dokładnie ludzi, mogące opóźnić unicestwienie patologicznego gatunku ludzkiego.

Pewnie,ze moga,co nie znaczy,ze musza,
I napewno,nie na Twoje zyczenie.
Bo znajac Vienie,aaraz powiesz,ze yo twoi kumple od owocow.

1 polubienie

@harmonik

Pewnego dnia ludzie rzucą sie sobie do gardeł. Jakiś szaleniec odpali rakiety z ładunkami nuklearnymi, drugi mu odpowie tym samym…
Nie takie katastrofy już Ziemia przechodziła. I sie za kazdym razem harmonicznie odradzała. Może tym razem już bez nas… :thinking:

4 polubienia

Glowa Kasandry kolego Smoku
czorty weneckie i zlosliwce przetrwaja, podobnie jak smoki
tylko gdzie Ty znajdziesz dziewice na odrodzenie gatunku?
a propos dziewic - w Lodzi przed hala sportowa na wprost akademikow polibudy stal samolot typu shinto - czyli zmieniano modele jak stary zardzewial - legenda glosila, ze jak zniknie to znaczy, ze dziewica zostala inzynierem. samolotu nie ma

1 polubienie

Nie będę po takiej moderacji płakał. To ten Tanake pierwszy mnie obraził. Sodówka mu do łepetyny uderzyła.

Rzeczywiście dziwnie się zachowywał… Może nie chce być modem… Xd

1 polubienie

Zapewne poznał z czym wiąże się pełnienie takiej funkcji i to od tej gorszej typowo ludzkiej strony

Czyli kiedy?