Zauważyliście objawy dogorywania tego świata patologicznego gatunku ludzkiego,

te rozszczelnienia instalacji gazowych i wybuchy gazu, oraz trzęsienia ziemi?

Jeśli chcecie znać moje rady, wypada porzucić jedzenie mięsa i ryb z mordowanych myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych, pod każdym względem lepszych od ludzi, stworzeń.

A tak po ludzku i “fejsie” zagadałeś, echhhhhhhh

1polubienie

Nie załapalem clou Twojej wypowiedzi, @anon75849589

1polubienie

Ja Ciebie nigdy nie rozumiem @harmonik :wink:

1polubienie

A co chcesz tym miesem uszczelnic instalacje gazowe i zrobi amortyzatory,dla plyt tektonicznych?

1polubienie

Są Istoty Wyższe, obserwujące dokładnie ludzi, mogące opóźnić unicestwienie patologicznego gatunku ludzkiego.

Pewnie,ze moga,co nie znaczy,ze musza,
I napewno,nie na Twoje zyczenie.
Bo znajac Vienie,aaraz powiesz,ze yo twoi kumple od owocow.

1polubienie

@harmonik

Pewnego dnia ludzie rzucą sie sobie do gardeł. Jakiś szaleniec odpali rakiety z ładunkami nuklearnymi, drugi mu odpowie tym samym…
Nie takie katastrofy już Ziemia przechodziła. I sie za kazdym razem harmonicznie odradzała. Może tym razem już bez nas… :thinking:

4polubienia

Glowa Kasandry kolego Smoku
czorty weneckie i zlosliwce przetrwaja, podobnie jak smoki
tylko gdzie Ty znajdziesz dziewice na odrodzenie gatunku?
a propos dziewic - w Lodzi przed hala sportowa na wprost akademikow polibudy stal samolot typu shinto - czyli zmieniano modele jak stary zardzewial - legenda glosila, ze jak zniknie to znaczy, ze dziewica zostala inzynierem. samolotu nie ma

1polubienie

Nie będę po takiej moderacji płakał. To ten Tanake pierwszy mnie obraził. Sodówka mu do łepetyny uderzyła.

Rzeczywiście dziwnie się zachowywał… Może nie chce być modem… Xd

1polubienie

Zapewne poznał z czym wiąże się pełnienie takiej funkcji i to od tej gorszej typowo ludzkiej strony

Czyli kiedy?